Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Petra Neomillnerová: Dítě Skály

Próza - beletrie

Petra Neomillnerová: Dítě Skály

Hodnocení: 1x
  • 4

Nekromantka Alke má být popravena, když ji v poslední chvíli zachrání představený Skály, institutu, který vychovává ty nejobávanější mágy. Alke však ze záchrany radost nemá, protože je přinucena znovu se podřídit pravidlům školy, a navíc zjistí, že ji její Mistři chtějí použít jako matku "dítěte Černé luny" ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Neomillnerová: Dítě Skály koupíte i tady

Specifikace Petra Neomillnerová: Dítě Skály

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 160 Kč

Nekromantka Alke je obviněna z válečných zločinů a má být popravena, když ji v poslední chvíli zachrání mistr Bogmir, představený Skály, institutu, který vychovává ty nejobávanější černé mágy. Alke však ze záchrany radost nemá, protože je přinucena znovu se podřídit pravidlům školy, a navíc zjistí, že ji její Mistři chtějí použít jako matku dítěte Černé luny predestinované zrůdy, která má moc měnit uspořádání světa. Petra Neomillnerová tentokrát opustila kalné vody dirty fantasy a vydala se půlnočním směrem. » ... a dál?

Produkt Petra Neomillnerová: Dítě Skály

Petra Neomillnerová: Dítě Skály - parametry

Název produktu: Petra Neomillnerová: Dítě Skály
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nekromantka Alke má být popravena, když ji v poslední chvíli zachrání představený Skály, institutu, který vychovává ty nejobávanější mágy. Alke však ze záchrany radost nemá, protože je přinucena znovu se podřídit pravidlům školy, a navíc zjistí, že ji její Mistři chtějí použít jako matku "dítěte Černé luny" – predestinované zrůdy, která má moc měnit uspořádání světa. Žena zoufale bojuje, aby se ani ona, ani její dítě nemuseli stát vykonavateli šílených záměrů nekromantů ze Skály. Dítě Skály je příběh temný jako bezměsíčná noc, příběh nejen o zlu, ale také o citech, které jsou lidem natolik vlastní, že je nevymýtí ani zoufalství, mučení a blízkost smrti. Publikace: Dítě Skály - Neomillnerová Petra. Publikace: Dítě Skály - Neomillnerová Petra. Petra NeomillnerováBrokilon 2009Kniha, čeština, 316 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.