Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Učebnice/Odborná literatura

Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů - Petr Tomek. Nové vydání publikace „Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem“ obsahuje aktuální znění zákona č. 361/2003 Sb. a podrobný komentář k jeho jednotlivým ustanovením. Je aktualizovanou verzí předchozího vydání z roku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů koupíte i tady

Specifikace Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 412 Kč

Nové vydání publikace „Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem“ obsahuje aktuální znění zákona č. 361/2003 Sb. a podrobný komentář k jeho jednotlivým ustanovením. Je aktualizovanou verzí předchozího vydání z roku 2007, doplněnou o novely zákona, které nabyly účinnosti po 1. 1. 2007. Komentář k jednotlivým ustanovením zákona V komentáři je zohledněn nový zákon o generální inspekci bezpečnostních sborů, který nabývá účinnosti 1. 1. 2012. Komentář k jednotlivým ustanovením je v » ... a dál?

Produkt Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů - parametry

Název produktu: Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 412 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů - Petr Tomek. Nové vydání publikace „Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem“ obsahuje aktuální znění zákona č. 361/2003 Sb. a podrobný komentář k jeho jednotlivým ustanovením. Je aktualizovanou verzí předchozího vydání z roku 2007, doplněnou o novely zákona, které nabyly účinnosti po 1. 1. 2007. Komentář k jednotlivým ustanovením zákona V komentáři je zohledněn nový zákon o generální inspekci bezpečnostních sborů, který nabývá účinnosti 1. 1. 2012. Komentář k jednotlivým ustanovením je v publikaci rozšířen o nové poznatky autora z aplikační praxe služebních funkcionářů bezpečnostních sborů a ze soudní judikatury. JUDr. Petr Tomek Autor je dlouholetým učitelem předmětu Služební poměry na Policejní akademii ČR v Praze, spolupracuje s personálními pracovišti bezpečnostních sborů, je místopředsedou Nezávislého odborového svazu Policie ČR pro oblast služebního poměru a současně se podílí na přípravě právních a ostatních předpisů v oblasti služebního poměru. Využití této knihy Publikace je určena služebním funkcionářům a jejich poradním komisím, pracovníkům personálních útvarů, studentům policejní akademie, ale i všem příslušníkům ve služebním poměru Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů - Petr Tomek od nakladatelství Anag v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Petr TomekS komentářem k 1.7.2012ANAG 2012Kniha, čeština, 672 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.