Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Ludwig: Konec prokrastinace

Knihy naučná literatura

Petr Ludwig: Konec prokrastinace

Hodnocení: 1x
  • 4

Tento titul je dostupný aj v kolekcii za výhodnú cenu! Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se?V knize se dozvíte:1. Co dnes věda ví o tom, proč věci odkládáme, jsme nerozhodní a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Ludwig: Konec prokrastinace koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Petr Ludwig: Konec prokrastinace

  • 4

Mirča M., 25. listopadu 2015

Skvělá knížka plná skvělých motivačních citátů. Nutí člověka zamyslet se nad svým dosavadním životem i nad životním cílem. Své postřehy jsem shrnula zde:


Specifikace Petr Ludwig: Konec prokrastinace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 248 Kč

Vychází nová kniha Petra Ludwiga o prokrastinaci, chorobném odkládání důležitých úkolů a povinností. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak » ... a dál?

Produkt Petr Ludwig: Konec prokrastinace

Petr Ludwig: Konec prokrastinace - parametry

Název produktu: Petr Ludwig: Konec prokrastinace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 248 Kč
Maximální cena: 403 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento titul je dostupný aj v kolekcii za výhodnú cenu! Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se?V knize se dozvíte:1. Co dnes věda ví o tom, proč věci odkládáme, jsme nerozhodní a neefektivní2. Jak sebe motivovat tak, aby nás práce bavila, naplňovala, a přesto nás méně unavovala3. Jak se zbavit závislosti na nebezpečné vnější motivaci4. Jak se nestát cílovými feťáky, lidmi, kteří jsou závislí na dosahování stále větších cílů5. Jak lépe motivovat a inspirovat blízké, klienty nebo kolegy6. Jak se zbavit špatných návyků s minimálním rizikem jejich návratu7. Jak si na libovolně dlouhou dobu osvojit nové návyky a co dělat když návyk přerušíme8. Jak pracovat s všudypřítomnou rozhodovací paralýzou a vlastní neobjektivitou9. Jak si zorganizovat každý den a celý život tak, abychom dělali na prvním místě to, co má pro nás opravdový smysl Petr Ludwig se zabývá bouráním

polopravd a mýtů v oblasti osobního rozvoje. Za tímto účelem založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí aktuální vědecké poznatky z oblastí motivace, rozhodování a efektivity do každodenní praxe lidí a firem. Má za sebou přes 5000 proškolených a 150 individuálně koučovaných lidí. Za své životní motto si zvolil citát Alberta Einsteina: „Člověk, který jde s davem, se obvykle nedostane dál než samotný dav. Ovšem člověk, který dokáže dav opustit, se může dostat na místa, na kterých ještě nikdo nikdy nebyl.” Konec prokrastinace - Petr Ludwig. O prokrastinaci, chorobném odkládání důležitých úkolů apovinností. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte ivěci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig vpůvodní české publikaci opírající se oposlední vědecké výzkumy světových univerzit zoblasti lidského rozhodování, motivace aproduktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý znás: Jak ztoho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním aodkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže sváháním aodkládáním dlouhodobě bojovat azlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den. Konec prokrastinace - Petr Ludwig od nakladatelství Jan Melvil Publishing v kategorii | Management, Marketing | Time management za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.