Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk

Učebnice/Odborná literatura

Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk - Čornej P.. Pravěk a starověk Publikace je prvním dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk koupíte i tady

Specifikace Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 137 Kč

Publikace: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk - Miroslav Popelka; Veronika Válková; Petr Čornej. Pravěk a starověk Publikace je prvním dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Vzhledem k rozvržení učiva s důrazem na nové dějiny umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na V.Š. humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady » ... a dál?

Produkt Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk

Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk - parametry

Název produktu: Petr Čornej: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk - Čornej P.. Pravěk a starověk Publikace je prvním dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Vzhledem k rozvržení učiva s důrazem na nové dějiny umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na V.Š. humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady je její nepřetíženost fakty a především paralelně vedený výklad obecných i národních dějin od nejstarších dob po současnost. Učebnice obsahují bohatý obrazový materiál, početné dějepisné mapy a náležitý didaktický aparát.Pro nižší ročníky víceletých gymnázií doporučujeme obdobnou řadu pro primu až kvartu. Pro každý ročník je určena rovněž jen jedna učebnice. K těmto učebnicím jsou vydány i pracovní sešity. Informace o nich najdete v nabídce pro Z.Š. Všechny tyto učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Dějepis 1 pro gymnázia a střední školy - Pravěk a starověk - Čornej P.. Dějepis 1 pro gymnázia 2v - Pravěk a starověk - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Petr ČornejPravěk a starověkSPN-pedagogické nakladatelství 2009Kniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.