Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia

Učebnice/Odborná literatura

Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia

Hodnocení: 1x
  • 4

V sondách do slovenskej literatúry dvadsiateho storočia čítajú Vladimír Barborík, René Bilík, Ján Gavura, Eva Jenčíková, Dana Kršáková, Jana Kuzmíková, Pavel Matejovič, Marcela Mikulová, Zora Prušková, Zoltán Rédey, Ľubica Somolayová, Milan Šútovec, Ivana Taranenková, Peter Zajac a Adela Žilková texty slovenskej ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia koupíte i tady

Specifikace Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

V sondách do slovenskej literatúry dvadsiateho storočia čítajú Vladimír Barborík, René Bilík, Ján Gavura, Eva Jenčíková, Dana Kršáková, Jana Kuzmíková, Pavel Matejovič, Marcela Mikulová, Zora Prušková, Zoltán Rédey, Ľubica Somolayová, Milan Šútovec, Ivana Taranenková, Peter Zajac a Adela Žilková texty slovenskej literatúry dvadsiateho storočia od Pavla Országha-Hviezdoslava po Petra Pišťánka. Jednotlivé čítania majú povahu sond, a to v troch významoch tohto slova. Jednak ide o sondy do jednotlivých textov a ich » ... a dál?

Produkt Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia

Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia - parametry

Název produktu: Peter Zajac: Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 320 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V sondách do slovenskej literatúry dvadsiateho storočia čítajú Vladimír Barborík, René Bilík, Ján Gavura, Eva Jenčíková, Dana Kršáková, Jana Kuzmíková, Pavel Matejovič, Marcela Mikulová, Zora Prušková, Zoltán Rédey, Ľubica Somolayová, Milan Šútovec, Ivana Taranenková, Peter Zajac a Adela Žilková texty slovenskej literatúry dvadsiateho storočia od Pavla Országha-Hviezdoslava po Petra Pišťánka. Jednotlivé čítania majú povahu sond, a to v troch významoch tohto slova. Jednak ide o sondy do jednotlivých textov a ich tematického, topologického a tropologického tkaniva. Autorom šlo o živý vzťah k čítaným textom, preto volili individuálnu interpretačnú optiku. V tomto zmysle chce byť toto čítanie textov kľúčových autorov slovenskej literatúry dvadsiateho storočia príspevkom k jej lepšiemu a primeranejšiemu poznaniu. (interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia) Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia - Peter Zajac. Cieľom sond do slovenskej literatúry 20. storočia je nanovo prečítať texty kľúčových autorov (od Vajanského po súčasnosť), nakoľko adekvátne čítanie je dôležité pre aktuálne poznanie ich diela a umožňuje položiť si otázku, aké sú základné kultúrnohistorické, literárnohistorické a historickopoetologické koordináty slovenskej literatúry 20. storočia. Predkladaná lektúra textov jednotlivých autorov ukazuje, že ich možno prečítať v novej, živej a otvorenej čitateľskej perspektíve. Sondy Interpretácie kľúčových diel slovenskej literatúry 20. storočia - Peter Zajac od nakladatelství KALLIGRAM, spol. s.r.o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha: Sondy Interpretácie kľúčových diel..., , KALLIGRAM, spol. s.r.o., Knihy - Učebnice, odborná literatura - Společenské, humanitní vědy - Jazykověda, literární věda, slovníky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.