Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Peter May: Výjimeční lidé

Próza - beletrie

Peter May: Výjimeční lidé

Hodnocení: 1x
  • 5

První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouští do řešení neobjasněného kriminálního případu. Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francouzské vysoké škole, která vzdělává ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter May: Výjimeční lidé koupíte i tady

Specifikace Peter May: Výjimeční lidé

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 186 Kč

První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouští do řešení neobjasněného kriminálního případu. Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francouzské vysoké škole, která vzdělává budoucí premiéry a prezidenty. Enzo Macleod, který opustil Skotsko i slibnou kariéru ve forenzních vědách a nyní vyučuje biologii ve francouzském Toulouse, si ji nemůže dovolit prohrát. Doufá, že se mu s » ... a dál?

Produkt Peter May: Výjimeční lidé

Peter May: Výjimeční lidé - parametry

Název produktu: Peter May: Výjimeční lidé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouští do řešení neobjasněného kriminálního případu.

Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francouzské vysoké škole, která vzdělává budoucí premiéry a prezidenty. Enzo Macleod, který opustil Skotsko i slibnou kariéru ve forenzních vědách a nyní vyučuje biologii ve francouzském Toulouse, si ji nemůže dovolit prohrát. Doufá, že se mu s využitím nových vědeckých metod podaří zjistit, co se s Jacquesem Gaillardem stalo. Enzo přijíždí do Paříže, aby se tu setkal s novinářem Rogerem Raffinem, autorem knihy o sedmi slavných nevyřešených vraždách, mezi něž zařadil i případ Jacquese Gaillarda. Neidentifikovaná lebka v bedně nalezené v pařížských katakombách Enza záhy přivede na stopu rafinovaně ukrytých Gaillardových ostatků.

Peter May (nar. 1951) pochází z Glasgow, nyní žije ve Francii. Pracoval jako novinář a televizní scenárista. V současné době se živí jako spisovatel. Celosvětové renomé mu přinesla šestidílná série čínských thrillerů. V nakladatelství Host již vyšel první díl Pán ohně (1999; česky 2015), stejně jako autorova bestsellerová trilogie z ostrova Lewis, zahrnující romány Skála (2009; česky Host 2013), Muž z ostrova Lewis (2012; česky Host 2014) a Šachové figurky (2013; česky Host 2014). Román Výjimeční lidé (2006) je prvním dílem francouzské série nazvané Akta Enzo.

Série Akta EnzoVýjimeční lidé (2006; Host jaro 2015)The Critic (2007; Host jaro 2016)Blacklight Blue (2008; Host jaro 2017)Freeze Frame (2010; Host podzim 2017)Blowback (2011; Host jaro 2018) Pátrání biologa v prvním dílu série Akta Enzo je odstartováno sázkou. Záhadné zmizení geniálního přednášejícího Gaillarda, který působí na elitní francouzské vysoké škole École nationale d´administration, vychovávající franzoucské premiéry a prezidenty, se stane předmětem sázky. Nynější učitel biologie ve francouzském Toulouse, Enzo Maleod, který opustil Skotsko, ale i rozjetou a slibnou kariéru v oblasti forenzních věd, si nemůže dovolit prohrát. Za použití nových vědeckých metod hodlá odhalit, co se stalo s Jacquesem Gaillardem. A tak se vydává do Paříže, kde se má setkat se slavným novinářem a spisovatelem Rogerem Raffinem. Ten je současně i autorem knihy o sedmi slavných nevyřešených vraždách, mzei které zařadil i záhadnou vraždu Jacquse Gaillarda. Neidentifikovatelná lebka, která je nalezena v katakombách v Paříži, hlavního hrdinu zavede na důležitou stopu, která vede k rafinovaně ukrytým Gaillardovým ostatkům.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.