Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Knihy

Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol (Základní poznatky o výrocích a množinách, Základní typy rovnic a nerovnic, Rovnice s parametrem, Funkce, Exponenciální a logaritmické rovnice a nerovnice, Goniometrické funkce a trigonometrie, Goniometrické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

  • 4

Vlasta K., 27. listopadu 2015

Matematická "bible" co mě provází celým středoškolským životem. Neříkám, že jsem měla lehké spaní po některých příkladech, ale je to symbol a 54% mi přijde vážně málo. 4* za pár chyb ve výsledcích.


Specifikace Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 196 Kč

Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol. Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách. Kromě třídění úloh do jednotlivých kapitol jsou úlohy ještě systematicky seřazeny v rámci jednotlivých kapitol. Vyučující tak může podle typu třídy, ale i podle zvolené vysoké školy, snadno provést výběr úloh, které budou studenti řešit. U každé úlohy je obvykle několik variant. To proto, aby si student mohl úlohu zopakovat, ale aby i vyučující měl » ... a dál?

Produkt Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ - parametry

Název produktu: Petáková J.: Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 252 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sbírka obsahuje 4 500 úloh.

Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol (Základní poznatky o výrocích a množinách, Základní typy rovnic a nerovnic, Rovnice s parametrem, Funkce, Exponenciální a logaritmické rovnice a nerovnice, Goniometrické funkce a trigonometrie, Goniometrické rovnice a nerovnice, Mocninné funkce, lineární lomená funkce, Posloupnosti a řady, Geometrie - konstrukční úlohy, Geometrie - výpočty, Stereometrie, Vektory, Analytická geometrie v rovině, Analytická geometrie v prostoru, Kuželosečky, Komplexní čísla, Kombinatorika a binomická věta, Diferenciální a integrální počet, Pravděpodobnost a statistika).

Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách v roce 1996.

Kromě třídění úloh do jednotlivých kapitol jsou úlohy ještě systematicky seřazeny v rámci jednotlivých kapitol. Vyučující tak může podle typu třídy, ale i podle zvolené vysoké školy, snadno provést výběr úloh, které budou studenti řešit.

U každé úlohy je obvykle několik variant. To proto, aby si student mohl úlohu zopakovat, ale aby i vyučující měl ještě další úlohy, které může zadat např. při písemném zkoušení. Při přípravě k přijímacím zkouškám lze studentům doporučit, které kapitoly mají podle typu zvolené vysoké školy podrobně propočítat.

Sbírka obsahuje dostatečné množství úloh jednoduchých, ale i úlohy náročnější. Maximální rozsah je dán osnovami pro třídy se zaměřením na matematiku a fyziku. Je tedy možné sbírku použít také pro seminář z matematiky, kdy s minimálním výkladem lze řešit další úlohy, které úzce souvisejí s běžně probíraným učivem.

OBSAH:

Předmluva 1 Základní poznatky o výrocích a množinách 2 Základní typy rovnic a nerovnic 3 Rovnice s parametrem 4 Funkce 5 Exponenciální a logaritmické rovnice a nerovnice 6 Goniometrické funkce a trigonometrie 7 Goniometrické rovnice a nerovnice 8 Mocninné funkce, lineární lomená funkce 9 Posloupnosti a řady 10 Geometrie - konstrukční úlohy 11 Geometrie - výpočty 12 Stereometrie 13 Vektory 14 Analytická geometrie v rovině 15 Analytická geometrie v prostoru 16 Kuželosečky 17 Komplexní čísla 18 Kombinatorika a binomická věta 19 Diferenciální počet a integrální počet 20 Pravděpodobnost a statistika Výsledky Použité matematické symboly a značky Seznam použité literatury

Recenze učebnice:

Sbírka úloh z učiva střední školy je určena k opakování a procvičování učiva k maturitě a k přípravě na přijímací zkoušky z matematiky na vysoké školy. Obsah sbírky je zpracován v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro gymnázia, vydaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Sbírka je členěna podle tematických celků do 20 kapitol. Úlohy jsou seřazeny nejen podle tematických celků, ale v rámci jednotlivých kapitol jsou i dále systematicky uspořádány. K lepší orientaci slouží podrobně zpracovaný obsah. Sbírka obsahuje celkem 1 200 číslovaných úloh s mnoha obměnami. Podle typu třídy nebo s


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.