Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana

Učebnice/Odborná literatura

Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana

Hodnocení: 1x
  • 4

Zeměpis 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit /2. vydání/ - Jana Peštová, Milan Jeřábek, Jiří Anděl. Pracovní sešit obsahuje řadu praktických úkolů, které vedou žáka k logickému vyvozování závěrů, využívání vlastního úsudku a  zkušeností, k samostatnému vyhledávání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana koupíte i tady

Specifikace Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 65 Kč

Pracovní sešit obsahuje řadu praktických úkolů, které vedou žáka k logickému vyvozování závěrů, využívání vlastního úsudku a  zkušeností, k samostatnému vyhledávání a třídění informací, hledání variant řešení, k formulování a vyjadřování myšlenek. Zahrnuje úkoly na rozlišování, třídění, zjišťování vztahů mezi fakty, pro výklad, na řešení problémové situace. Doplňkem pracovního sešitu je vyjímatelná složka, která obsahuje Souhrnný přehled učiva z učebnice, pro kterou je pracovní sešit určen. » ... a dál?

Produkt Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana

Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana - parametry

Název produktu: Peštová Jana, Milan Jeřábek, Jiří Anděl: Zeměpis 8 Pracovní sešit - Peštová Jana
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 83 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zeměpis 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit /2. vydání/ - Jana Peštová, Milan Jeřábek, Jiří Anděl. Pracovní sešit obsahuje řadu praktických úkolů, které vedou žáka klogickému vyvozování závěrů, využívání vlastního úsudku a zkušeností, ksamostatnému vyhledávání atřídění informací, hledání variant řešení, kformulování avyjadřování myšlenek. Zahrnuje úkoly na rozlišování, třídění, zjišťování vztahů mezi fakty, pro výklad, na řešení problémové situace. Doplňkem pracovního sešitu je vyjímatelná složka, která obsahuje Souhrnný přehled učiva zučebnice, pro kterou je pracovní sešit určen. Zeměpis 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - pracovní sešit /2. vydání/ - Jana Peštová, Milan Jeřábek, Jiří Anděl od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.