Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD

Cizojazyčné knihy

Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Penguin Readers Level 6: Crime and Punishment Author: Fyodor Dostoevsky (retold by Nancy Taylor)Series: 7 LevelsLevel: AdvancedLanguage: British English   DescriptionRaskolnikoff is a poor and lonely a young student. He plans to murder a greedy old moneylender, but this crime is just the beginning of the story.   Key ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82395

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD koupíte i tady

Specifikace Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 191 Kč

Publikace: Crime and Punishment and MP3 Pack - Fyodor Dostoyevsky. Publikace: Crime and Punishment and MP3 Pack - Fyodor Dostoyevsky. ... a dál?

Produkt Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD

Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD - parametry

Název produktu: Penguin Longman Publishing Penguin Readers 6 Crime and Punishment + MP3 Audio CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 156 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Penguin Readers Level 6: Crime and Punishment Author: Fyodor Dostoevsky (retold by Nancy Taylor)Series: 7 LevelsLevel: AdvancedLanguage: British English   DescriptionRaskolnikoff is a poor and lonely a young student. He plans to murder a greedy old moneylender, but this crime is just the beginning of the story.   Key Features 120 pages 32,748 words in length (excluding activities) 3,000 headwords Penguin classic story Activities at the end of the book Classic / British English Raskolnikoff, a young student, has been forced to give up his university studies because of lack of money. He withdraws from society and, poor and lonely, he develops a plan to murder a greedy old moneylender. Surely the murder of one worthless old woman would be excused, even approved of, if it made possible a thousand good deeds? But this crime is just the beginning of the story...Book and MP3 Pack Anglická četba - Penguin Readers - Pokročilost 6 - Advanced - 3000 slov. Mladý student Raskolnikoff je nucen vzdát studia na univerzitě kvůli nedostatku financí. Odchází ze společnosti a chudý a osamělý naplánuje vraždu chamtivé staré lichvářky. Je vražda jedné bezcenné stařeny omluvitelná či dokonce akceptovatelná, pokud se vykoupí tisíci dobrými skutky? Tento zločin je ale jen začátkem příběhu... Zjednodušená anglická četba pro dospělé a mládež s poslechovou nahrávkou na MP3 - úroveň 6 - mladý student Raskolnikoff byl nucen vzdát se svého vysokoškolského studia z důvodu nedostatku peněz. Ze zoufalství vyvine plán na vraždu starého chamtivého lichváře...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.