Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Patrick Ness: Válka Hluku (E-KNIHA)

Knihy pro děti a mládež

Patrick Ness: Válka Hluku (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Válka hluku - Trilogie Chaos 3 Trilogie CHAOS. Kniha třetí. Šokující finále originální trilogie. Ve strhujícím závěru Nessovy napínavé trilogie se do Nového Prentisstownu stahují rovnou tři armády a schyluje se k ničivé válce. Domorodí Sádráci zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.62739
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Patrick Ness: Válka Hluku (E-KNIHA)

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 178 Kč

Elektronická kniha - autor Patrick Ness, 480 stran. Ve strhujícím závěru populární dystopické trilogie zachvátí planetu Nový svět ničivá válka. Domorodí Sádráci se svým kolektivním myšlením a chováním zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce. Bezohlední vůdci dvou znepřátelených lidských frakcí se chystají bránit své zájmy za každou cenu a do toho se na planetu Nový svět blíží kosmické lodě nových osadníků... V prostředí Hluku, jenž obnažuje všechny myšlenky, jsou následky každého činu a » ... a dál?

Produkt Patrick Ness: Válka Hluku (E-KNIHA)

Patrick Ness: Válka Hluku (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: Patrick Ness: Válka Hluku (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Válka hluku - Trilogie Chaos 3 Trilogie CHAOS. Kniha třetí. Šokující finále originální trilogie. Ve strhujícím závěru Nessovy napínavé trilogie se do Nového Prentisstownu stahují rovnou tři armády a schyluje se k ničivé válce. Domorodí Sádráci zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce. Starosta Prentiss a paní Coylová, bezohlední vůdci dvou znepřátelených lidských frakcí, se chystají za každou cenu bránit své zájmy a představy o pořádku, který chtějí v Novém světě nastolit. A do toho se na planetu Nový svět blíží kosmické lodě nových osadníků. V prostředí Hluku, jenž obnažuje všechny myšlenky, jsou následky každého činu a každého slova obrovské. Todd s Violou dospívají uprostřed válečných krutostí a hrůz. Život je nutí zpochybňovat vše, čemu dosud věřili, a v překotném tempu před ně klade přetěžká rozhodnutí a závažné etické otázky. Je možno kvůli jedné milované bytosti obětovat tisíce jiných? A je vůbec naděje, že z takového chaosu může vzejít lepší svět? Lze ještě

věřit ve vykoupení, nebo je vše předem ztraceno? O tom se čtenář přesvědčí v šokujícím finále. Kniha byla v roce 2011 oceněna Carnegieho medailí. Další knihy autora z této série: HLAS NOŽE - brožovaná HLAS NOŽE - vázaná TEMNÝ RÁJ - brožovaná TEMNÝ RÁJ - vázaná Válka hluku - Trilogie Chaos 3 - brožovaná Válka hluku - Trilogie Chaos 3 - vázaná Autor: Ness Patrick; Ve strhujícím závěru populární dystopické trilogie Chaos, Válka Hluku, jehož autorem je Patrick Ness, zachvátí planetu Nový svět ničivá válka. Domorodí Sádráci se svým kolektivním myšlením a chováním ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.