Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Účinné látky 650 mg paracetamolu a 10 mg fenylefrinu v jednom sáčku Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Forma Granule pro perorální roztok, dostupný ve třech příchutích: citron (PARALEN® GRIP ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88206
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků koupíte i tady

Specifikace Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 113 Kč

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku,... ... a dál?

Produkt Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků

Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků - parametry

Název produktu: Paralen grip horký nápoj Třešeň 12 sáčků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 154 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Účinné látky 650 mg paracetamolu a 10 mg fenylefrinu v jednom sáčku Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Forma Granule pro perorální roztok, dostupný ve třech příchutích: citron (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg), třešeň (PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg), pomeranč a zázvor (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg). Velikost balení 12 sáčků. Kdy použít? Horečka. Ucpaný nos. Bolest hlavy. Bolest v krku. Bolest svalů a kloubů. Věkové omezení Od 15 let (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg, PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg) Od 12 let (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg). Dávkování Dospělí a děti od 15 let (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg, PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg): Dospělí a děti od 12 let (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg): Jeden sáček rozpuštěný ve sklenici horké vody 1–4krát denně. Interval mezi jednotlivými dávkami nemá být kratší než 4 hodiny. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Důležité upozornění: Nezpůsobuje ospalost. Bez umělých barviv. Lék obsahuje sacharózu: 2,8 g (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg), 3,1 g (PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg), 2,08 g (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg). 1. Co je přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ a k čemu se používá PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fenylefrinu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti při zánětu vedlejších nosních dutin, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Navíc pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání. Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprová Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku. 3 příchutě: citrón, třešeň a novinka pomeranč a zázvor. Lék k vnitřnímu užití. Farmakoterapeutická skupina: Analgetika. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Paralen Grip Horký Nápoj třešeň 12 sáčků od Zentiva na www.GigaLekarna.cz za 129 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.