Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Léky

Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty Účinné látky PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg. Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Forma Granule pro perorální roztok, dostupný ve třech příchutích: citron (PARALEN® GRIP ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88274
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků koupíte i tady

Specifikace Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 113 Kč

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku,... ... a dál?

Produkt Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků - parametry

Název produktu: Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty Účinné látky PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg. Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Forma Granule pro perorální roztok, dostupný ve třech příchutích: citron (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg), třešeň (PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg), pomeranč a zázvor (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg). Velikost balení 12 sáčků. Kdy použít? Horečka. Ucpaný nos. Bolest hlavy. Bolest v krku. Bolest svalů a kloubů. Věkové omezení Od 15 let (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg, PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg) Od 12 let (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg). Dávkování Dospělí a děti od 15 let (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg, PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg): Dospělí a děti od 12 let (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg): Jeden sáček rozpuštěný ve sklenici horké vody 1–4krát denně. Interval mezi jednotlivými dávkami nemá být kratší než 4 hodiny. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Důležité upozornění: Nezpůsobuje ospalost. Bez umělých barviv. Lék obsahuje sacharózu: 2,8 g (PARALEN® GRIP horký nápoj citron 650 mg/10 mg), 3,1 g (PARALEN® GRIP horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg), 2,08 g (PARALEN® GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg). 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ UŽÍVAT Neužívejte přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ pokud jste alergičtí/přecitlivělí na jakoukoli složku přípravku (viz. bod 6), pokud trpíte těžkým onemocněním ledvin nebo jater, vyso Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Lék ve formě horkého nápoje s obsahem Paracetamolu, který přináší rychlou a účinnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení.

Paralen Grip horký nápoj snižuje horečku, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti hlavy, krku, kloubů a svalů. Nekombinujte přípravek Paralen Grip s jinými léky, které obsahují léčivou látku paracetamol. K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti kloubů a svalů, kongesce nosní sliznice, sinusitidy a s ní spojené bolesti a akutního katarálního zánětu nosní sliznice. Čtěte podrobně příbalový leták. Paralen Grip horký nápoj Pomeranč zázvor 12 sáčků od Zentiva na www.GigaLekarna.cz za 128 Kč . Paralen grip horký nápoj Pomer.zázv.por.gra.sol.12


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.