Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Paralen Extra 24 tablet

Léky

Paralen Extra 24 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Složení: Léčivé látky: Paracetamolum 500 mg, Coffeinum 65 mg v 1 potahované tabletě. Pomocné látky: Předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý, simetikonová emulze SE 4, mastek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77784
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen Extra 24 tablet koupíte i tady

Specifikace Paralen Extra 24 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 49 Kč

PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. ... a dál?

Produkt Paralen Extra 24 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Paralen Extra 24 tablet - parametry

Název produktu: Paralen Extra 24 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Složení:

Léčivé látky: Paracetamolum 500 mg, Coffeinum 65 mg v 1 potahované tabletě. Pomocné látky: Předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza 2910/5, makrogol 6000, oxid titaničitý, simetikonová emulze SE 4, mastek

Charakteristika:

Paralen Extra proti bolesti obsahuje kombinaci dvou aktivních látek, která je účinná proti bolesti. Paracetamol zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Paralen Extra proti bolesti nedráždí žaludek. Neobsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kofein zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Indikace:

Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12ti let. Paralen Extra proti bolesti potahované tablety je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. Paralen Extra proti bolesti též přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky, nachlazení i bolestí v krku a snižuje horečku.

Kontraindikace:

Při známé přecitlivělosti na paracetamol, kofein nebo další složky se přípravek nesmí užívat. Pacienti léčící se pro onemocnění jater se o vhodnosti užívání přípravku musí předem poradit s lékařem. Přípravek se nesmí užívat při žloutence, chronickém pití alkoholu a při současném podávání léků poškozujících játra. Při těhotenství a v období kojení se poraďte před užitím tohoto léku s lékařem.

Nežádoucí účinky:

Přípravek je obvykle dobře snášen, ale může se vyskytnout kožní vyrážka, nucení na zvracení, nespavost, neklid, vzácně zúžení průdušek, poruchy jaterních funkcí a krvetvorby. Při případném výskytu těchto nebo jiných neobvyklých reakcí přestaňte lék užívat a poraďte se s lékařem.

Interakce:

Účinky přípravku Paralen Extra proti bolesti a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Váš lékař by proto měl být informován o všech lécích, které současně užíváte, nebo které začnete užívat a to na lékařský předpis i bez něj. Než začnete současně s užíváním přípravku Paralen Extra proti bolesti užívat nějaký volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem. Současné dlouhodobé užívání přípravku s některými léky na spaní, proti epilepsii, některých antibiotik nebo pití alkoholu může vést v některých případech k poškození funkce jater. Není vhodné kombinovat Paralen Extra proti bolesti s přípravky obsahujícími kyselinu acetylsalicylovou. V průběhu užívání přípravku omezte příjem produktů obsahujících kofein (léky, káva, čaj, kola), protože vyšší dávky kofeinu mohou vyvolat nervozitu, nespavost a výjimečně i zrychlení srdeční činnosti.

Dávkování a způsob použití:

Dospělí a mladiství: 1-2 tablety 4krát denně dle potřeby v časových odstupech nejméně 4 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety. Neužívejte více než 8 tablet za 24 hodin. Děti 12-15 let: 1 tabletu nejvýše 3krát denně s odstupem nejméně 6 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka je


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.