Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen PARALEN Extra 12 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

PARALEN Extra 12 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kombinace dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti. - 1. Co je přípravek PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI a k čemu se používá PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti. Paracetamol zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Kofein zesiluje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PARALEN Extra 12 tablet koupíte i tady

Specifikace PARALEN Extra 12 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 32 Kč

PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. ... a dál?

Produkt PARALEN Extra 12 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PARALEN Extra 12 tablet - parametry

Název produktu: PARALEN Extra 12 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 42 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kombinace dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti. - 1. Co je přípravek PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI a k čemu se používá PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti. Paracetamol zajišťuje úlevu při bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Kofein zesiluje účinek paracetamolu a tím pomáhá zmírňovat bolest, působí proti únavě, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění. PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI nedráždí žaludek. Neobsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti starší 12 let. PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI je vhodný k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. Přináší též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky, nachlazení i bolestí v krku a snižuje horečku. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI užívat Neužívejte přípravek PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI jestliže jste

alergický/á na paracetamol, kofein (léčivé látky přípravku) nebo na kteroukoli další složku přípravku (uvedenou v bodě 6), při žloutence, akutním zánětu jater, chronickém pití alkoholu, pokud trpíte těžkým onemocněním jater nebo ledvin, jestliže současně užíváte jiné léky poškozující játra, jestliže trpíte hemolytickou anémií (nedostatek bílých krvinek) nebo deficitem enzymu glukózo-6-fosfáthydrogenázy (dědičné onemocnění vedoucí ke snížení počtu červených krvinek). Pokud si nejste jisti, zda začít přípravek PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI užívat, poraďte se se svým lékařem. Upozornění a opatření Pokud se léčíte pro nějaké onemocnění jater nebo ledvin, poraďte se před užitím přípravku PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI se svým lékařem nebo lékárníkem. Pokud užíváte PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI, neužívejte jiné přípravky s obsahem paracetamolu. Užívání více než 6 g paracetamolu denně u dospělých může vést k závažnému poškození jater. Ačkoli poškození jater se může objevit i během požívání nižších dávek u

pacientů s následujícími rizikovými faktory. Rizikové faktory: Pokud dlouhodobě užíváte přípravky jako je karbamazepin, fenobarbital, fenytoin, rifampicin nebo jiné přípravky, které indukují jaterní enzymy (viz bod Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky). Pravidelná konzumace vyšších dávek alkoholu. Dlouhodobou konzumací alkoholu se riziko toxicity paracetamolu pro játra významně zvyšuje, přičemž největší nebezpečí existuje u chronických alkoholiků, kteří krátkodobě (12 hodin) abstinují. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebo které možná budete užívat, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Pokud užíváte PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI, neužívejte jiné přípravky s obsahem paracetamolu. Účinky přípravku PARALEN EXTRA PROTI BOLESTI a účinky metoklopramidu,

domperidonu, propanthelinia, cholestyraminu, klozapinu,


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.