Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Paralen 100 100 mg 5 čípků

Pohybový aparát

Paralen 100 100 mg 5 čípků

Hodnocení: 1x
  • 4

Ú činná látka: Paracetamolum 100 mg v 1 čípku Další látky: Čípkový základ: tuk pro čípky Indikační skupina: Antipyretikum, analgetikum Charakteristika: Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Indikace: Čípky Paralen 100 se používají u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen 100 100 mg 5 čípků koupíte i tady

Specifikace Paralen 100 100 mg 5 čípků

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 19 Kč

Čípky působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Indikace Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti » ... a dál?

Produkt Paralen 100 100 mg 5 čípků

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Paralen 100 100 mg 5 čípků - parametry

Název produktu: Paralen 100 100 mg 5 čípků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 19 Kč
Maximální cena: 25 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ú činná látka:

Paracetamolum 100 mg v 1 čípku Další látky: Čípkový základ: tuk pro čípky Indikační skupina:

Antipyretikum, analgetikum Charakteristika:

Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Indikace:

Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění. Neužívat:

Čípky Paralen 100 se nesmějí používat při známé přecitlivělosti na účinnou látku nebo na čípkový základ, při těžším onemocnění ledvin a jater nebo při akutní žloutence.

Přípravek není určen pro děti o tělesné hmotnosti menší než 7 kg. Nežádoucí účinky:

Čípky Paralen 100 v doporučeném dávkování vyvolávají nežádoucí účinky jen zřídka. U citlivých jedinců se mohou vyskytnout alergické reakce, např. kožní vyrážky nebo podráždění konečníku, které se projevuje jako pálení a svědění.

Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí u dítěte se poraďte o dalším používání přípravku s lékařem. Interakce:

Účinky čípků Paralen 100 a jiných léků současně používaných se mohou navzájem ovlivňovat. Současné používání čípků Paralen 100 a některých léků na spaní, léků proti epilepsii a některých antibiotik může způsobit poškození jater. V případě, že dítě užívá jiné léky, a to na lékařský

předpis i bez něj, poraďte se o vhodnosti podávání čípků Paralen 100 s lékařem.

V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že dítě používá Paralen 100 čípky. Dávkování:

Čípky Paralen 100 se zavádějí dětem do konečníku podle potřeby 3krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin v následujících dávkách:

Dětem o tělesné hmotnosti 7-13 kg 1 čípek, 14-20 kg 2 čípky.

Léčení můžete ukončit, jakmile horečka či bolest ustoupí. Upozornění:

O vhodnosti současného používání čípků Paralen 100 u dítěte s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem.

Pokud nedojde do 2 dnů k ústupu obtíží (horečka, bolest) nebo naopak dojde ke zhoršení obtíží či se vyskytnou neobvyklé reakce, poraďte se o dalším používání přípravku u dítěte s lékařem. Léčba čípky Paralen 100 bez porady s lékařem nemá přesáhnout dobu 3-5 dní. U kojenců konzultujte

každé horečnaté onemocnění ihned s lékařem.

Při předávkování nebo náhodném požití čípků dítětem ihned vyhledejte lékaře. Uchovávání:

Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 st. C. Varování:

Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí. Přípravek je určen k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při menstruaci. Čtěte podrobně příbalový leták. Paralen čípky 5x100mg od Zentiva na www.GigaLekarna.cz za 24 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.