Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Panadol pro děti Jahoda 100 ml

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Panadol pro děti Jahoda 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. Je vhodný pro děti od 3 měsíců do 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE- INFORMACE PRO UŽIVATELE PANADOL PRO DĚTI JAHODA 24 MG/ML Perorální suspenze (paracetamolum) Přečtětě si pozorně celou příbalovou informaci, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77789
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Panadol pro děti Jahoda 100 ml koupíte i tady

Specifikace Panadol pro děti Jahoda 100 ml

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 91 Kč

PANADOL PRO DĚTI obsahuje paracetamol – látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum). Má jahodovou příchuť a neobsahuje alkohol. PANADOL PRO DĚTI nedráždí žaludek a snadno se dětem podává. Paracetamol se po podání rychle vstřebává, účinek se dostavuje do 30 minut, vrcholí zhruba za 2 hodiny po podání a odeznívá během 4 hodin. ... a dál?

Produkt Panadol pro děti Jahoda 100 ml

Panadol pro děti Jahoda 100 ml - parametry

Název produktu: Panadol pro děti Jahoda 100 ml
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 91 Kč
Maximální cena: 114 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. Je vhodný pro děti od 3 měsíců do 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE- INFORMACE PRO UŽIVATELE PANADOL PRO DĚTI JAHODA 24 MG/ML Perorální suspenze (paracetamolum) Přečtětě si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však PANADOL PRO DĚTI JAHODA 24 mg/ml musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se příznaky onemocnění zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů musíte se poradit se s lékařem. Dětem od 3 měsíců nepodávejte přípravek bez porady s lékařem déle než 3 dny. Děti ve věku 2-3 měsíce viz bod 3 (upozornění). Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích

účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to, prosím, svému lékaři nebo lékárníkovi. PANADOL PRO DĚTI JAHODA 24 mg/ml je v této příbalové informaci uveden též jako PANADOL PRO DĚTI. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je PANADOL PRO DĚTI a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete PANADOL PRO DĚTI užívat 3. Jak se PANADOL PRO DĚTI užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak PANADOL PRO DĚTI uchovávat 6. Další informace 1. Co je PANADOL PRO DĚTI JAHODA 24 mg/ml a k čemu se používá PANADOL PRO DĚTI obsahuje paracetamol – látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum). Má jahodovou příchuť a neobsahuje alkohol. PANADOL PRO DĚTI nedráždí žaludek a snadno se dětem podává. Paracetamol se po podání rychle vstřebává, účinek se dostavuje do 30 minut, vrcholí zhruba za 2 hodiny po podání a odeznívá během 4 hodin. PANADOL PRO DĚTI je určen ke snížení horečky a bolesti provázející chřipku, nachlazení, infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky,

zarděnky, plané neštovice, spála, příušnice) a očkování. PANADOL PRO DĚTI je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zoubků a bolesti zubů. PANADOL PRO DĚTI je vhodný pro děti od 3 měsíců do 12 let. Ke snížení horečky po očkování může být podán dětem od 2 měsíců. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete PANADOL PRO DĚTI užívat Neužívejte přípravek PANADOL PRO DĚTI - při alergii (přecitlivělosti) na paracetamol nebo na kteroukoli složku přípravku - při žloutence - při těžkém jaterním selhávání - při těžké hemolytické anémii (chudokrevnost z rozpadu červených krvinek) PANADOL PRO DĚTI obsahuje paracetamol a proto se nesmí podávat současně s jinými léky, které obsahují paracetamol nebo které poškozují činnost jater. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku PANADOL PRO DĚTI je zapotřebí - podáváte-li přípravek dítěti s onemocněním jater - podáváte-li přípravek dítěti s onemocněním ledvin - při deficitu enzymu glukózo-6-fosfátdehydrogenázy Pok


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.