Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen PANADOL Junior 250 mg 10 čípků

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

PANADOL Junior 250 mg 10 čípků

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. - Panadol Junior čípky obsahují 250 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 15 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71429
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PANADOL Junior 250 mg 10 čípků koupíte i tady

Specifikace PANADOL Junior 250 mg 10 čípků

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce GLAXO WELLCOME
Nejnižší cena 41 Kč

Panadol Junior čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování. Panadol Junior čípky jsou též vhodné k tlumení bolesti provázející prořezávání zoubků, bolesti zubů, bolesti v krku a bolesti hlavy. Přípravek je určen pro děti o tělesné hmotnosti nad 15kg. ... a dál?

Produkt PANADOL Junior 250 mg 10 čípků

PANADOL Junior 250 mg 10 čípků - parametry

Název produktu: PANADOL Junior 250 mg 10 čípků
Výrobce: GLAXO WELLCOME
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 56 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. - Panadol Junior čípky obsahují 250 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 15 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé čípky jsou baleny v plastových stripech, ze kterých je lze snadno vyjmout. Složení: Paracetamolum 250 mg v jednom čípku Pomocné látky: ztužený tuk Indikační skupina: Analgetika, antipyretika Charakteristika: Panadol Junior čípky obsahují paracetamol, látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky ( antipyretikum). Indikace: Panadol Junior čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování. Panadol Junior čípky jsou též vhodné k tlumení bolesti provázející prořezávání zoubků, bolesti zubů, bolesti v krku a bolesti hlavy. Přípravek je určen

pro děti o tělesné hmotnosti nad 15 kg. Kontraindikace: Přpravek se nesmí užívat při známé přecitlivělosti na paracetamol nebo jeho pomocné látky. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek určen pro děti o tělesné hmotnosti do15 kg. Dále se paracetamol nesmí podávat při těžkém onemocnění jater nebo ledvin, při žloutence, při současném podávání léků poškozujících játra, při krvácení z konečníku, zánětu tlustého střeva ( proktokolitida) nebo po operačním zákroku. Panadol Junior se nesmí podávat současně s jinými léky, které poškozují činnost jater. Nežádoucí účinky: Přípravek Panadol Junior čípky je při dodržování doporučeného dávkování dobře snášen, ale může se vyskytnout kožní vyrážka, vzácně zúžení průdušek, poruchy jaterních funkcí a krvetvorby. Při případném výskytu těchto nebo jiných neobvyklých reakcí přestaňte přípravek dítěti podávat a poraďte se s lékařem. Interakce: Užívá-li dítě jiné léky (na lékařský předpis i bez něho), poraďte se o vhodnosti současného podávání tohoto přípravku s lékařem.

Podáváte-li dítěti tento přípravek, oznamte to lékaři při předpisu jiných léků. Současné dlouhodobé užívání přípravku s některými léky na spaní, proti epilepsii, některých antibiotik může vést k poškození jater. Dávkování a způsob použití: Pokud lékař neurčí jinak, podává se dětem o tělesné hmotnosti 15-30 kg se podává 1 čípek až 4krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin. Dětem o tělesné hmotnosti nad 30 kg se podávají 1 až 2 čípky až 4krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin. Vzhledem k obsahu léčivé látky se přípravek nepodává dětem o tělesné hmotnosti do 15 kg. Nepřekračujte doporučené dávkování. Čípek vyjměte z obalu a jemně zaveďte do konečníku. Po zavedení čípku stiskněte na 1-2 minuty hýždě rukou k sobě a ujistěte se, že čípek zůstal v konečníku. Upozornění: Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Obsahuje paracetamol, nepodávejte s jinými léky obsahujícími paracetamol. Nedochází-li ke zmí


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.