Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Panadol Baby 125 mg 10 čípků

Léky

Panadol Baby 125 mg 10 čípků

Hodnocení: 1x
  • 4

Ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. - Panadol Baby čípky obsahují 125 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 9 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8872
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Panadol Baby 125 mg 10 čípků koupíte i tady

Specifikace Panadol Baby 125 mg 10 čípků

Kategorie Léky
Výrobce GLAXO WELLCOME
Nejnižší cena 40 Kč

Panadol Baby dětské čípky 125mg 10 kusů Panadol Baby čípky obsahují paracetamol látku proti bolesti a ke snížení horečky. Panadol Baby čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování. Panadol Baby čípky jsou též vhodné k tlumení bolesti provázející prořezávání zoubků, bolesti zubů, bolesti v krku a bolesti hlavy. Přípravek je » ... a dál?

Produkt Panadol Baby 125 mg 10 čípků

Panadol Baby 125 mg 10 čípků - parametry

Název produktu: Panadol Baby 125 mg 10 čípků
Výrobce: GLAXO WELLCOME
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 53 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku a očkování. - Panadol Baby čípky obsahují 125 mg paracetamolu a jsou určeny pro děti od 9 kg. Jejich použití se doporučuje v případech, kdy dítě nechce nebo nemůže přijímat lék ústy nebo když dítě zvrací. Jednotlivé čípky jsou baleny v plastových stripech, ze kterých je lze snadno vyjmout. Složení: Paracetamolum 125 mg v jednom čípku Pomocné látky: ztužený tuk Indikační skupina: Analgetika, antipyretika Charakteristika: Panadol Baby čípky obsahují paracetamol látku proti bolesti (analgetikum) a ke snížení horečky (antipyretikum). Indikace: Panadol Baby čípky jsou určeny ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spálu, příušnice) a očkování. Panadol Baby čípky jsou též vhodné k tlumení bolesti provázející prořezávání zoubků, bolesti zubů, bolesti v krku a bolesti hlavy, Přípravek je určen pro děti o

tělesné hmotnosti nad 9 kg. Kontraindikace: Přípravek se nesmí užívat při známé přecitlivělosti na paracetamol nebo jeho pomocné látky. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek určen pro děti o tělesné hmotnosti do 9 kg. Dále se paracetamol nesmí podávat při těžkém onemocnění jater nebo ledvin, při žloutence, při současném podávání léků poškozujících játra, při krvácení z konečníku, zánětu tlustého střeva (proktokolitida) nebo po operačním zákroku. Panadol Baby se nesmí podávat současně s jinými léky, které poškozují činnost jater. Nežádoucí účinky: Přípravek Panadol Baby čípky je při dodržování doporučeného dávkování dobře snášen, ale může se vyskytnout kožní vyrážka vzácně zúžení průdušek, poruchy jaterních funkcí a krvetvorby. Při případném výskytu těchto nebo jiných neobvyklých reakcí přestaňte přípravek dítěti podávat a poraďte se s lékařem. Interakce: Užívá-li dítě jiné léky ( na lékařský předpis i bez něj ), poraďte se o vhodnosti současného podávání tohoto přípravku s lékařem. Podáváte-li dítěti

tento přípravek, oznamte to lékaři při předpisu jiných léků. Současné dlouhodobé užívání přípravku s některými léky na spaní, proti epilepsii, některých antibiotik může vést k poškození jater. Dávkování a způsob použití: Pokud lékař neurčí jinak, podává se dětem o tělesné hmotnosti 9-14 kg 1 čípek až 4krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin. Dětem o tělesné hmotnosti 15-20 kg se podávají 2 čípky až 4krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin. Vzhledem k obsahu léčivé látky se přípravek nepodává dětem o tělesné hmotnosti do 9 kg. Nepřekračujte doporučené dávkování. Čípek vyjměte z obalu a jemně zaveďte do konečníku. Po zavedení čípku stiskněte na 1-2 minuty hýždě rukou k sobě a ujistěte se, že čípek zůstal v konečníku. Upozornění: Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Obsahuje paracetamol, nepodávejte s jinými léky obsahujícími paracetamol. Nedochází-li ke zmírnění příznaků do 3 dnů, poraďte s


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.