Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Osveta Štylistika slovenčiny v cvičeniach - Ján Findra

Knihy

Osveta Štylistika slovenčiny v cvičeniach - Ján Findra

Hodnocení: 1x
  • 4

Štylistika slovenčiny je určená širokej kultúrnej verejnosti, no zároveň má ambície byť základnou vysokoškolskou učebnicou štylistiky. Poskytuje komplexné teoretické poznatky z tejto vednej disciplíny. Je praktickou príručkou, ktorú môžu vysokoškolskí študenti používať na seminárnych cvičeniach, zároveň však môže byť ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.89

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Osveta Štylistika slovenčiny v cvičeniach - Ján Findra

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 165 Kč

Štylistika slovenčiny je určená širokej kultúrnej verejnosti, no zároveň má ambície byť základnou vysokoškolskou učebnicou štylistiky. Poskytuje komplexné teoretické poznatky z tejto vednej disciplíny ... a dál?

Produkt Osveta Štylistika slovenčiny v cvičeniach - Ján Findra

Osveta Štylistika slovenčiny v cvičeniach - Ján Findra - parametry

Název produktu: Osveta Štylistika slovenčiny v cvičeniach - Ján Findra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Štylistika slovenčiny je určená širokej kultúrnej verejnosti, no zároveň má ambície byť základnou vysokoškolskou učebnicou štylistiky. Poskytuje komplexné teoretické poznatky z tejto vednej disciplíny. Je praktickou príručkou, ktorú môžu vysokoškolskí študenti používať na seminárnych cvičeniach, zároveň však môže byť využívaná aj učiteľmi slovenského jazyka a literatúry na všetkých typoch škôl. Z obsahu: PARADIGMATIKA ŠTYLISTIKY Teoreticko-metodologická problematika Lexikálne štylémy Fónické štylémy Morfologické štylémy Syntaktické štylémy Kompozičné štylémy Neverbálne štylémy MODELOVÉ ŠTRUKTÚRY TEXTU Základné pojmy Obsahové modelové štruktúry Formálne modelové štruktúry Žánrové modelové štruktúry Autor: Findra Ján; Praktická učebnica, ktorej jadro tvoria aktuálne texty všetkých sfér spoločenského styku a dorozumievania. Jednotlivé kapitoly sú zrkadlovým odrazom teoretických výkladov, ktoré tvoria teoretické ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.