Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Numerologie a karma

Knihy naučná literatura

Numerologie a karma

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato skutečně novátorská příručka vědy o číslech vysvětluje principy, jak lze ze jména, jež nám bylo dáno a obsahuje informace o našem osudu, rozpoznat působení tzv. karmy. Toto starobylé sanskrtské slovo znamená „skutek", „důsledek jednání". Pomocí zcela originálních numerologických postupů vycházejících z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Numerologie a karma koupíte i tady

Specifikace Numerologie a karma

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 147 Kč

Tato skutečně novátorská příručka vědy o číslech vysvětluje principy, jak lze ze jména, jež nám bylo dáno a obsahuje informace o našem osudu, rozpoznat působení tzv. karmy. Toto starobylé sanskrtské slovo znamená skutek, důsledek jednání. Pomocí zcela originálních numerologických postupů vycházejících z prvků židovské kabaly tak můžete zjistit, jaký jste si s sebou do tohoto světa přinesli životní plán, co v tomto životě chcete uskutečnit, jaké vám z toho plynou úkoly a jaké máte možnosti jednat v klíčových » ... a dál?

Produkt Numerologie a karma

Numerologie a karma - parametry

Název produktu: Numerologie a karma
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato skutečně novátorská příručka vědy o číslech vysvětluje principy, jak lze ze jména, jež nám bylo dáno a obsahuje informace o našem osudu, rozpoznat působení tzv. karmy. Toto starobylé sanskrtské slovo znamená „skutek", „důsledek jednání". Pomocí zcela originálních numerologických postupů vycházejících z prvků židovské kabaly tak můžete zjistit, jaký jste si s sebou do tohoto světa přinesli životní plán, co v tomto životě chcete uskutečnit, jaké vám z toho plynou úkoly a jaké máte možnosti jednat v klíčových životních situacích. Když rozpoznáte vzorce, které vám opakovaně přinášejí stále tytéž vnější i vnitřní strasti, budete znát i cestu, jak se od nich oprostit. Angelika Hoefler je zakladatelkou tzv. karmické kabalistiky a psychologie jmen. Svému zkoumání věnovala desítky let práce a praktického experimentování a v této publikaci předkládá své dosud nezveřejněné výsledky. Své postupy interpretovala na příkladech osobností jako Johanka z Arku, Rudolf Steiner, Marylin Monroe a Elizabeth Kübler-Rossová nebo na neblahém osudu legendárního Titaniku. Z obsahu: Zasvěcení do karmy: karmická kabalistika - Karmagram: diagram životní setby a sklizně - Kabala dat: rozbory denních, měsíčních a ročních tendencí - Karmické koeficienty Obsah: Tajemství osudu vyjádřeného jménem Úvod do kabalistiky Díl 1 - Zasvěcení do karmy I. Úvod do karmické kabalistiky II. Mozaika karmy Díl 2 - Prognóza dat I. Úvod do kabaly dat II. Studie Sophie Schollové Příklady: diagram dat - setba a sklizeň v diagramu dat Kniha: NUMEROLOGIE A KARMA - KARMICKÁ KABALISTIKA ; Autor: Hoefler Angelika; Hoefler Angelika (praktická kniha, která vám pomůže rozpoznat vlastní karmu) Angelika Hoefler. Co ovlivňuje náš život. Co nám pomáhá k růstu. Jaké motivy nás vedou. Jaké máme poslání v tomto životě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.