Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Neptun Lékařská mikrobiologie obecná - Miroslav Votava a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Neptun Lékařská mikrobiologie obecná - Miroslav Votava a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

V druhom vydaní publikácie boli spresnené definície niektorých termínov, opravené chyby a omyly a celkovo bol text aktualizovaný alebo zásadne prepracovaný, predovšetkým v oddieloch 8, 9 a 10. Monografia je určená pre pregraduálne aj postgraduálne štúdium lekárskej mikrobiológie. Po historicky zameranom úvode ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Neptun Lékařská mikrobiologie obecná - Miroslav Votava a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 729 Kč

V druhom vydaní publikácie boli spresnené definície niektorých termínov, opravené chyby a omyly a celkovo bol text aktualizovaný alebo zásadne prepracovaný, predovšetkým v oddieloch 8, 9 a 10.Monografia je určená pre pregraduálne aj postgraduálne štúdium lekárskej mikrobiológie.Po historicky zameranom úvode nasleduje druhá kapitola, ktorá sa venuje všeobecnej lekárskej bakteriológii. Tretia kapitola sa týka vzťahu medzi mikróbami a makroorganizmami, štvrtá kapitola sa venuje vrodenej imunite proti infekciám a » ... a dál?

Produkt Neptun Lékařská mikrobiologie obecná - Miroslav Votava a kol.

Neptun Lékařská mikrobiologie obecná - Miroslav Votava a kol. - parametry

Název produktu: Neptun Lékařská mikrobiologie obecná - Miroslav Votava a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 729 Kč
Maximální cena: 729 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V druhom vydaní publikácie boli spresnené definície niektorých termínov, opravené chyby a omyly a celkovo bol text aktualizovaný alebo zásadne prepracovaný, predovšetkým v oddieloch 8, 9 a 10. Monografia je určená pre pregraduálne aj postgraduálne štúdium lekárskej mikrobiológie. Po historicky zameranom úvode nasleduje druhá kapitola, ktorá sa venuje všeobecnej lekárskej bakteriológii. Tretia kapitola sa týka vzťahu medzi mikróbami a makroorganizmami, štvrtá kapitola sa venuje vrodenej imunite proti infekciám a piata kapitola získanej imunite proti infekciám. V šiestej kapitole sú podrobne opísané faktory patogenity a virulencie. Siedma kapitola sa zaoberá vzťahmi medzi mikróbami a prostredím, ôsma sterilizáciou a dezinfekciou. V deviatej kapitole sú popisované antimikrobiálne lieky, v desiatej kapitole imunizácie proti infekčným chorobám. Jedenásta kapitola prináša prehľad vyšetrovacích postupov lekárskej mikrobiológie a dvanásta stručný nárys mikrobiológia klinické. Text v českom

jazyku. Ve druhém vydání byly zpřesněny definice některých termínů, opraveny chyby a omyly a celkově byl text aktualizován či zásadně přepracován, především v oddílech 8, 9 a 10. Monografie je určena pro pregraduální i postgraduální studium lékařské mikrobiologie. Po historicky zaměřeném úvodu následuje obecná lékařská bakteriologie. Třetí kapitola se týká vztahu mezi mikroby a makroorganismem, čtvrtá vrozené a pátá získané imunity proti infekcím. V šesté kapitole jsou podrobně popisovány faktory patogenity a virulence. Sedmá se zabývá vztahy mezi mikroby a prostředím, osmá sterilizací a dezinfekcí. V deváté jsou popisovány antimikrobiální léčiva, v desáté imunizace proti infekčním chorobám. Jedenáctá přináší přehled vyšetřovacích postupů lékařské mikrobiologie a dvanáctá stručný nárys mikrobiologie klinické.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.