Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NCO NZO Vybrané kapitoly z psychologie a medicíny pro zdravotníky pracující se seniory - Lenka Minibergerová

Učebnice/Odborná literatura

NCO NZO Vybrané kapitoly z psychologie a medicíny pro zdravotníky pracující se seniory - Lenka Minibergerová

Hodnocení: 1x
  • 4

Text vznikl jako příručka pro absolventy certifikovaného kurzu: „Rozvoj komunikačních dovedností u zdravotníků pracujících v zařízeních pro seniory”. Příručka je určena zejména zdravotnickým pracovníkům, kteří pečují o osoby v seniorském věku, seznamuje v šesti tématických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NCO NZO Vybrané kapitoly z psychologie a medicíny pro zdravotníky pracující se seniory - Lenka Minibergerová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Text vznikl jako příručka pro absolventy certifikovaného kurzu: „Rozvoj komunikačních dovedností u zdravotníků pracujících v zařízeních pro seniory”. Příručka je určena zejména zdravotnickým pracovníkům, kteří pečují o osoby v seniorském věku, seznamuje v šesti tématických okruzích se základní problematikou stáří. Informuje o stáří z pohledu vývojové psychologie, o hlavních medicínských problémech u starých lidí, popisuje psychoterapeutický přístup k » ... a dál?

Produkt NCO NZO Vybrané kapitoly z psychologie a medicíny pro zdravotníky pracující se seniory - Lenka Minibergerová

NCO NZO Vybrané kapitoly z psychologie a medicíny pro zdravotníky pracující se seniory - Lenka Minibergerová - parametry

Název produktu: NCO NZO Vybrané kapitoly z psychologie a medicíny pro zdravotníky pracující se seniory - Lenka Minibergerová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Text vznikl jako příručka pro absolventy certifikovaného kurzu: „Rozvoj komunikačních dovedností u zdravotníků pracujících v zařízeních pro seniory”.

Příručka je určena zejména zdravotnickým pracovníkům, kteří pečují o osoby v seniorském věku, seznamuje v šesti tématických okruzích se základní problematikou stáří.

Informuje o stáří z pohledu vývojové psychologie, o hlavních medicínských problémech u starých lidí, popisuje psychoterapeutický přístup k seniorům a zásady komunikace se starým člověkem a s pacientem dementním, nepomíjí ani téma smrti a umírání z psychologického hlediska.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.