Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Léky na dýchání

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin.Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78531
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 49 Kč

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin. Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok sliznic, následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Kromě toho byly u léčivé látky prokázány protivirové, imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky. ... a dál?

Produkt Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 106 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin.Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok sliznic, následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Kromě toho byly u léčivé látky prokázány protivirové, imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky.Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním se používá přiakutní rýmě (rinitida), senné, alergické a neinfekční vasomotorické rýmě, která se projevuje záchvaty řídké sekrece z nosu. Dále pro posílení odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin. Po poradě s lékařem2/5se rovněž používá při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice související s rýmou a pro diagnostickou dekongesci sliznic.Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je určen pro dospělé a děti od 6 let věku. Nosní sprej pro dospělé a děti od 6 let. Volně prodejný léčivý přípravek pro léčbu rýmy dospělých a dětí od 6 let. Rychlý nástup účinku - ÚLEVU UCÍTÍTE v průměru DO 25 SEKUND od aplikace

Dlouhá doba působení - ÚČINEK PŘETRVÁVÁ AŽ 12 HODIN Má protizánětlivé a protivirové účinky. Pomáhá snížit otok nosní sliznice a nadměrnou sekreci z nosu. NEOBSAHUJE KONZERVAČNÍ LÁTKY a je tak mnohem šetrnější. Forma spreje usnadňuje dávkování dospělým i dětem. Účinná látka: Oxymetazolini hydrochloridum 0,05 g ve 100 ml vodného roztoku.

Dávkování: Jedno vstříknutí do každé nosní dírky 2-3krát denně, neurčí-li lékař jinak.

Balení: Nosní sprej s odměřeným dávkováním, 10 ml roztoku v lahvičce.

PROSÍME ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK Nasivin® Sensitive 0,05% pro děti od 6 let a dospělé, rýmu skutečně léčí a zkracuje délku jejího trvání, působí až 12 hodin. Farmakoterapeutická skupina: Nosní léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci!


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.