Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml

Léky na dýchání

Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nasivin 0,025 % se používá při akutní rýmě, alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Přípravek v místě svého účinku způsobuje stažení cév a snižuje překrvení sliznic. Snižuje otok sliznic, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Přípravek je určen pro děti od 1 do 8 let. Dávkování a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77852
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml koupíte i tady

Specifikace Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 44 Kč

Přípravek se používá při akutní rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice a zánětu vedlejších nosních dutin. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml

Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml - parametry

Název produktu: Nasivin 0,025% nosní kapky 10 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasivin 0,025 % se používá při akutní rýmě, alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Přípravek v místě svého účinku způsobuje stažení cév a snižuje překrvení sliznic. Snižuje otok sliznic, usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Přípravek je určen pro děti od 1 do 8 let. Dávkování a způsob užití: Obvykle se podávají 1-2 kapky 2-3x denně do obou nosních dírek. Složení: Léčivou látkou je oxymetazolin hydrochloridum. 1 kapka o objemu 40 mikrolitrů roztoku obsahuje 10 mikrogramů oxymetazolin hydrochloridu. Pomocnými látkami jsou monohydrát kyseliny citrónové, dihydrát citronanu sodného, benzalkonium chlorid, glycerol 85 %, čištěná voda. Kontraindikace: Přípravek nepoužívejte při určité formě chronické rýmy, projevující se zduřelou sliznicí spojenou s tvorbou krust, často provázenou malým krvácením po odloučení krust, a při alergii na oxymetazolin hydrochlorid nebo na jakoukoli složku přípravku. Balení: kapky 10 ml Příbalová informace: informace pro pacienta Nasivin 0,01% Nasivin 0,025% Nasivin 0,05% Nosní kapky, roztok Oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádou Nosní kapky pro děti od 1 roku do 8 let. Volně prodejný léčivý přípravek určený pro léčbu rýmy detí ve věku 1 až 8 let. Je dostupný ve formě kapek s dávkovací pipetkou. Účinná látka: Oxymetazolini hydrochloridum 0,025 g ve 100 ml vodného roztoku. Dávkování: Neurčí-li lékař jinak, podáváme 1-2 kapky 2-3krát denně do každého nosního vchodu. Způsob použití: K usnadnění aplikace a k zajištění přesného dávkování je Nasivin 0,025 % vybaven dávkovací pipetou. Balení: Lahvička s pipetkou, 10 ml roztoku.

PROSÍME ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK Nasivin 0,025% se používá při akutní rýmě z nachlazení, vazomotorické a alergické rýmě, zánětu středouší, kataru Eustachovy trubice, zánětu vedlejších nosních dutin.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.