Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Nana Nauwald: Šamanismus

Knihy naučná literatura

Nana Nauwald: Šamanismus

Hodnocení: 1x
  • 4

ŠAMANISMUS - JAK SE SETKAT S DUCHEM ROSTLIN A ZVÍŘAT Šamanismus je souhrn náboženských, magických, mystických a mytologických představ a rituálních praktik, známý ve většině světových kultur a existující nejspíš už od dob paleolitických lovců a sběračů. Nejjednoduší je Eliadova definice, podle níž je šamanismus ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81414

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nana Nauwald: Šamanismus koupíte i tady

Specifikace Nana Nauwald: Šamanismus

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 204 Kč

Výhodná nabídka Šamanismus - Nana Nauwald od Fontána v kategorii Filmy, knihy, hry | Knihy za cenu 283,00 Kč! ... a dál?

Produkt Nana Nauwald: Šamanismus

Nana Nauwald: Šamanismus - parametry

Název produktu: Nana Nauwald: Šamanismus
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ŠAMANISMUS - JAK SE SETKAT S DUCHEM ROSTLIN A ZVÍŘAT Šamanismus je souhrn náboženských, magických, mystických a mytologických představ a rituálních praktik, známý ve většině světových kultur a existující nejspíš už od dob paleolitických lovců a sběračů. Nejjednoduší je Eliadova definice, podle níž je šamanismus archaická technika extáze, respektivě dosažení změněného stavu vědomí.[1] Praktikant Osoba praktikující šamanismus se nazývá šaman. Ve své komunitě mívá významnou pozici prostředníka mezi lidmi a duchy (případně bohy), léčitele, věštce a psychopompa. Někdy (avšak spíše výjmečně) býval šaman zároveň politickým vůdcem skupiny. Mezi základní schopnosti šamana pak patří: schopnost šamana komunikace s duchy (případně bohy), a to příznivými i nepřátelskými. schopnost šamana opustit tělo a vydat se do jiných světů schopnost šamana vstoupit do transu a mít vize vlastnictví ochranného či pomocného ducha. léčení nemocí způsobených zlých duchem či únikem duše. schopnost věštění. schopnost proměňovat se ve zvířata. (váz., 205 str., 15x21 cm) Duchovní moudrost evropských tradic. Evropské kultury a jejich spirituální prostředí mají rovněž své kořeny v šamanismu. Ústředním motivem této knihy je setkat se s duchem rostlin a zvířat, poznat je jako duchovní učitele a průvodce v každodenní realitě a zvládnout zvláštní úkoly. Kniha nám ukazuje, jak můžeme na základě dávných vědomostí prozkoumat novým tvůrčím způsobem, který je přizpůsoben naší kulturní a společenské skutečnosti, šamanské vědy. Povzbuzuje všechny smysly a nabízí nástroj vnímání, s nímž poznáte „ducha zvířat“ a umožníte mu, aby se vás dotkl. Důraz je přitom kladen na tvůrčí praxi. Jedná se o příručku k prozkoumání nových cest na duchovním poli šamanismu našich evropských předků s mnoha instrukcemi a informacemi o zážitcích. Jak se setkat s duchem rostlin a zvířat Kniha skúma šamanské svety. Povzbudzuje všetky zmysly a ponúka nástroj vnímania, ktorý vám pomôže spoznať ducha zvierat a... Šamanismus - Nana Nauwald


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.