Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Nalgesin S 275 mg 20 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Nalgesin S 275 mg 20 tablet

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Nalgesin S se používá v následujících případech: bolest hlavy bolest zubů; ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nalgesin S 275 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Nalgesin S 275 mg 20 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 109 Kč

analgetikum s dlouhodobým účinkem pro léčbu mírné až středně silné akutní bolesti Působí proti bolesti, protizánětlivě a proti horečce. Tablety se velmi dobře rozpouštějí a proto začnou působit velmi rychle. Navíc se vyznačují prodlouženým působením 8 – 12 hodin. Tablety Nalgesin S zmírní: bolesti hlavy a zubů bolesti svalů, kloubů a zad migrénu menstruační bolesti bolesti svalstva a kloubů při nachlazení a chřipce. Nalgesin S snižuje teplotu a mírní zánětlivé procesy v těle. Užívejte » ... a dál?

Produkt Nalgesin S 275 mg 20 tablet

Nalgesin S 275 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Nalgesin S 275 mg 20 tablet
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 122 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý. Nalgesin S se používá v následujících případech: bolest hlavy bolest zubů; bolest zad, bolesti po chirurgických výkonech a po úrazech jako je např. podvrtnutí kloubů, natažení svalů; bolest svalů a kloubů spojená s nachlazením a chřipkou; bolest při menstruaci; prevence a léčba migrény; horečnaté stavy při chřipce a zánětech horních cest dýchacích. Pouze na doporučení lékaře se naproxen užívá u zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů jako je revmatoidní artritida, juvenilní idiopatická artritida, artróza, ankylozující spondylitida a dna a u některých gynekologických bolestivých stavů. Vždy užívejte přípravek Nalgesin S přesně podle pokynů této příbalové informace nebo svého lékaře. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dospělí a mladiství nad 12 let (s hmotností vyšší než 50 kg): Užívejte 1 tabletu po 8 až 12 hodinách (nejvýše 3 tablety denně), dokud trvají příznaky. Na začátku léčby můžete užít 2 tablety najednou nebo v odstupu jedné hodiny. Poté již pokračujte v užívání tak, jak je uvedeno výše. Jestliže horečka neustoupí do 3 dnů a bolest se nezmírní do 5 dnů poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte Nalgesin S déle než 10 dní. Starší pacienti Je-li Vám více než 65 let, užívejte 1 tabletu po 12 hodinách, pokud jste se s lékařem nedohodl(a) jinak. Děti Nalgesin S není určen pro děti mladší 12 let. Jestliže máte pocit, že účinek Nalgesinu S je příliš silný nebo příliš slabý, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Jestliže jste užil více tablet Nalgesinu S, než jste měl(a) Pokud jste užil(a) více tablet přípravku, než jste měl(a), poraďte se neprodleně se svým lékařem nebo lékárníkem. Příliš velké dávky přípravku mohou způsobit nevolnost, zvracení, bolesti břicha, závratě, hučení nebo šelesty v uších, podrážděnost, v závažnějších případech dochází ke zvracení krve, výskytu krve ve stolici, poruchám vědomí, dýchacím obtížím, křečím a selhání ledvin. Jestliže jste zapomněl(a) užít Nalgesin S Nezdvojujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou dávku. Jestliže jste přestal(a) užívat Nalgesin S Užíváte-li lék krátkou dobu ke zmírnění bolesti nebo snížení teploty, můžete jej bez obav přestat užívat, pokud jej již nepotřebujete. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Lék, který zmírňuje různé bolesti a záněty a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu - Jak tablety Nalgesin S působí Nalgesin S je lék, který zmírňuje různé bolesti a záněty a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Působí pr


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.