Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Kalendáře » Srovnání cen Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár

Kalendáře

Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár

Hodnocení: 1x
  • 4

Luisin harmonizující kalendář - Luisa Muratori. Obrazy, které byly vybrané k inspirujícim textům do Luisinho harmonizujícího kalendáře, jsou definované kako „ Rezonátory hvězdných bran.“ Rezonátory hvězdnych bran jsou silné energetické nástroje, které přijala a zaznamenala do obrazové podoby Luisa Muratori v roce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár koupíte i tady

Specifikace Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár

Kategorie Kalendáře
Nejnižší cena 72 Kč

Obrazy, které byly vybrané k inspirujícim textům do Luisinho harmonizujícího kalendáře, jsou definované kako Rezonátory hvězdných bran. Rezonátory hvězdnych bran jsou silné energetické nástroje, které přijala a zaznamenala do obrazové podoby Luisa Muratori v roce 2008 - původně jako Pomocníky při práci na aktivaci centrálního planetárního softvéru. Přez tyto hvězdné brány přichází mistrovská energie z univerza, která pomáha urychlit procesy pozitivních změn a evoluce vědomí. Od okamžiku, kdy začaly rezonátory » ... a dál?

Produkt Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár

Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár - parametry

Název produktu: Muratori Luisa: Luisin harmonizujúci kalendár
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 494 Kč
Ušetríte až: 422 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Luisin harmonizující kalendář - Luisa Muratori. Obrazy, které byly vybrané k inspirujícim textům do Luisinho harmonizujícího kalendáře, jsou definované kako „ Rezonátory hvězdných bran.“ Rezonátory hvězdnych bran jsou silné energetické nástroje, které přijala a zaznamenala do obrazové podoby Luisa Muratori v roce 2008 - původně jako “Pomocníky” při práci na aktivaci centrálního planetárního softvéru. Přez tyto hvězdné brány přichází mistrovská energie z univerza, která pomáha urychlit procesy pozitivních změn a evoluce vědomí. Od okamžiku, kdy začaly rezonátory působit, si autorka začala všímat jejich nezanedbatelných pozitivních vlivů na prostředí i na osoby. Od toho okamžiku jsou tyto “mandaly” hojně využívané na harmonizaci prostředí, mezilidských vztahů i vztahů k vlastní osobě. Luisin harmonizující kalendář - Luisa Muratori od nakladatelství PARTNER TECHNIC, spol. s.r.o. v kategorii | Mandaly za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Obrazy, ktoré boli vybrané k inšpirujúcim textom do Luisinho harmonizujúceho kalendára sú definované ako „ Rezonátory hvieznych brán.“ Rezonátory hviezdnych brán sú silné energetické nástroje, ktoré prijala a zaznamenala do obrazovej podoby Luisa Muratori v roku 2008 - pôvodne ako “Pomocníkov” pri práci na aktivácii centrálneho planetárneho softvéru. Cez tieto hviezdne brány prichádza majstrovská energia z univerza, ktorá pomáha urýchliť procesy pozitívnych zmien a evolúcie vedomia. Od okamihu, keď začali rezonátory pôsobiť, si autorka začala všímať ich nezanedbateľný pozitívny vplyvu na prostredie aj na osoby. Odvtedy sú tieto “mandaly” hojne využívané na harmonizáciu prostredia, medziľudských vzťahov i vzťahu k vlastnej osobe.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.