Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Mumio

Knihy

Mumio

Hodnocení: 1x
  • 4

Tripond Bakterien-Medikament-léčivo pro ryby 500 ml Oblast použití: Vysoce účinný prostředek proti bakteriálním infekcím(Flexibacter,Pseudomonas,Edwardsiella,Aeromonas..) Obecné příznaky: Krvavé rány a vředy na těle ryb, zarudlé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mumio koupíte i tady

Specifikace Mumio

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 126 Kč

Autor, chemik a farmakolog Dr. Wolfgang Windmann cestoval do odlehlých částí Asie, kde nalezl Mumio a seznámil se s jeho těžbou a přípravou. Detailně a s odbornou znalostí popisuje účinky této fascinující substance - poskytuje důležité informace pro každého, kdo se zajímá o vývojový potenciál přírodních léčebných metod. ... a dál?

Produkt Mumio

Mumio - parametry

Název produktu: Mumio
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 582 Kč
Ušetríte až: 456 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tripond Bakterien-Medikament-léčivo pro ryby 500 ml

Oblast použití:

Vysoce účinný prostředek proti bakteriálním infekcím(Flexibacter,Pseudomonas,Edwardsiella,Aeromonas..)

Obecné příznaky:

Krvavé rány a vředy na těle ryb, zarudlé fleky na kůži, odstávání šupin, rozpad ploutví. Vždy doporučujeme nejdříve vyšetření veterinárním lékařem.

Kontraindikace a nežádoucí účinky:

Nejsou známy.

Aplikace:

Roztok k rozpuštění ve vodě.

1.den 20ml přípravku na 1000 l vody v jezírku

3.den 15ml přípravku na 1000 l vody v jezírku

7.den 15ml přípravku na 1000 l vody v jezírku

Množství přiměřené vaší velikosti jezírka rozpustíme v konvi s vodou a rozlejeme rovnoměrně po hladině, nejlépe brzy ráno nebo večer, protože sluneční UV záření snižuje účinnost přípravku. Před použitím vypneme filtraci a UV lampu. Během léčby ryby sledujeme a je nutné dobré provzdušnění vody. Nekombinujte s jinými druhy léčiv. Při jakýchkoliv problémech nebo případném předávkování okamžitě obměníme vodu (vyměníme 50% vody v jezírku) a použijeme aktivní uhlí. Přípravek je jedovatý pro bezobratlé.

Skladování:

Skladujte v temnu a mimo dosah dětí a zvířat.Nepoužívejte po uplynutí doby spotřeby.

Kvalitativní a kvantitativní složení účinných látek:

100ml přípravku obsahuje:1260mg Acriflaviniummonochlorid

5mg Methylrosaniliniumchlorid

 

500 ml roztoku pro 10000 litrů v jezírku Pro obyvatele horských oblastí střední Asie je mumio „černým zlatem", pro západní znalce alternativní medicíny patří k nejzajímavějším přírodním léčebným prostředkům. Mumio obsahuje všechny ochranné a stimulační látky, které dnes nezbytně potřebujeme pro stabilizaci a zachování zdraví i k boji proti „civilizačním" chorobám. Chemik a farmakolog dr. Windman procestoval odlehlé části Asie, aby se s těžbou i úpravou této pozoruhodné přírodní substance podrobně seznámil. Do podrobností a s odbornou fundovaností popisuje její blahodárné účinky a zprostředkovává tak důležité informace o potenciálu téměř zázračné látky, která dnes pomáhá již statisícům lidí na celém světě. Dr. Wolfgang Windmann. Autor, chemik a farmakolog Dr. Wolfgang Windmann cestoval do odlehlých částí Asie, kde nalezl Mumio a seznámil se s jeho těžbou a přípravou. Detailně a s odbornou znalostí popisuje účinky této fascinující substance - poskytuje důležité informace pro každého, kdo se zajímá o vývojový potenciál přírodních léčebných metod. Mumio je záhadná látka pocházející z Kyrgyzstánu, zvaná též 'černé zlato', mající pro organizmus povzbuzující a léčivé účinky. Autor, chemik a farmakolog Dr. Wolfgang Windmann cestoval do odlehlých čá Autor knihy Wolfgang Windmann, Vydavatelstvo Fontána,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.