Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II

Učebnice/Odborná literatura

Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Oxymorón a pleonasmus II - Rozhovory o kritické a projektivní teorii architektury - Monika Mitášová. 12 původních rozhovorů Moniky Mitášové s teoretiky a historiky architektury, kteří působí na amerických univerzitách a zásadním způsobem utvářejí současnou teoretickou debatu o architektuře: Kenneth ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II koupíte i tady

Specifikace Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 340 Kč

12 původních rozhovorů Moniky Mitášové s teoretiky a historiky architektury, kteří působí na amerických univerzitách a zásadním způsobem utvářejí současnou teoretickou debatu o architektuře: Kenneth Frampton, Michael K. Hays, Mark Wigley, Mary McLeod, Beatriz Colomina, Stan Allen, Joan Ockman, Robert Somol, Sarah Whiting, Michael Speaks, Jeffrey Kipnis, Sylvia Lavin. (rozhovory o kritické a projektivní teorii architektury) ... a dál?

Produkt Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II

Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II - parametry

Název produktu: Monika Mitášová: Oxymorón a pleonasmus II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 340 Kč
Maximální cena: 447 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Oxymorón a pleonasmus II - Rozhovory o kritické a projektivní teorii architektury - Monika Mitášová. 12 původních rozhovorů Moniky Mitášové s teoretiky a historiky

architektury, kteří působí na amerických univerzitách a zásadním

způsobem utvářejí současnou teoretickou debatu o architektuře:

Kenneth Frampton, Michael K. Hays, Mark Wigley, Mary McLeod,

Beatriz Colomina, Stan Allen, Joan Ockman, Robert Somol, Sarah

Whiting, Michael Speaks, Jeffrey Kipnis, Sylvia Lavin. Publikace: Oxymorón a pleonasmus II - Rozhovory o kritické a projektivní teorii architektury - Monika Mitášová. Kniha obsahuje 12 původních rozhovorů s předními americkými historiky, teoretiky a architekty - představiteli kritické a projektivní teorie architektury. Dialogicky objasňuje povahu těchto dvou aktuálních způsobů uvažování o soudobé architektuře i rozdíly mezi nimi a nabízí hlubší informaci o osobnostech, které současnou architektonickou debatu utvářejí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.