Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem

Učebnice/Odborná literatura

Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem

Hodnocení: 1x
  • 4

Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem - Miroslav Pospíšil . Publikace je 6. monografií autora. V ní se soustředil především na zvýšení kompetencí středních manažerů. Kniha je rozdělena do tří hlavních kapitol. První se zabývá technikami snižování stresu v zaměstnání, druhá budováním osobní autority manažera ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8225

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem koupíte i tady

Specifikace Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 233 Kč

Kniha vás provede: - principy efektivní komunikace - řešením stresorů na vašich pracovištích - budováním osobní autority a respektu - poradí jak se nestát workholikem či hasičem problémů -naučí lépe zvládat manipulace dvaceti technikami - dobře dělat pracovní hodnocení i motivovat podřízené. ... a dál?

Produkt Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem

Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem - parametry

Název produktu: Miroslav Pospíšil: Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 233 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem - Miroslav Pospíšil . Publikace je 6. monografií autora. V ní se soustředil především na zvýšení kompetencí středních manažerů. Kniha je rozdělena do tří hlavních kapitol. První se zabývá technikami snižování stresu v zaměstnání, druhá budováním osobní autority manažera a efektivní komunikací, třetí manažerskými dovednostmi jako je delegování, zpětná vazba, korektivní rozhovor, motivace a hodnocení podřízených. Je to jediná publikace na trhu, která podává komplexní pohled na práci středního manažera, aniž by pojednávala o asertivitě, transakční analýze, neverbální komunikaci a dalších obehraných tématech. Nově je pojata proaktivita, emoční inteligence, problémy v hodnotách dnešní společnosti, cíl rozhovoru, motivační vrstvy člověka, vyjednávání, nežádoucí manipulativní taktiky v zaměstnání. Publikace obsahuje přehled 20 technik obrany proti manipulacím kolegů, zaměstnanců i advokátů, a problém narůstajícího individualismu. Kniha je určena všem, co mají bezprostřední podřízené i těm, kteří se na manažerskou práci teprve chystají v průmyslu, obchodu i státní správě. Obsah byl konzultován s mnoha výkonnými manažery a majiteli menších firem. Manažerština, aneb jak být efektivním manažerem - Miroslav Pospíšil od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha vás provede: - principy efektivní komunikace - řešením stresorů na vašich pracovištích - budováním osobní autority a respektu - poradí jak se nestát workholikem či hasičem problémů -naučí lépe zvládat manipulace dvaceti technikami - dobře dělat pracovní hodnocení i motivovat podřízené Jednoduché návody k efektivní komunikaci začínajících managerů, mistrů, majitelů firem, postupy k omezení stresu na pracovištích, metody motivace podřízených k vyššímu výkonu, návody, jak se dostat z krize.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.