Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY

Učebnice/Odborná literatura

Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY

Hodnocení: 1x
  • 4

Odmaturuj! ze společenských věd TESTY - kolektiv autorů. Kniha je určena k testování středoškolského učiva ve sploečenských vědách - poznatky z politologie, práva, mezinárodních vztahů, ekonomie, sociologie, psychologie, filozofie, etiky a logiky a náboženství.Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY koupíte i tady

Specifikace Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Téměř 1000 testových úloh se zaměřuje na klíčové pojmy, definice a souvislosti následujících společenských věd: politologie, právo, mezinárodní vztahy, ekonomie, sociologie, psychologie, filozofie, etika, logika a teorie vědy a konečně i náboženství. Činí tak srozumitelnou a odborně přesnou formou, ve snaze nejen ověřit, ale současně i prohloubit pochopení problematiky na straně studentů. Koncepce učebnice je navíc vytvořena takovým způsobem, aby veškeré testované znalosti byly snadno dohledatelné v již » ... a dál?

Produkt Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY

Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY - parametry

Název produktu: Miloslava Blažková: Odmaturuj ze společenských věd TESTY
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odmaturuj! ze společenských věd TESTY - kolektiv autorů. Kniha je určena k testování středoškolského učiva ve sploečenských vědách - poznatky z politologie, práva, mezinárodních vztahů, ekonomie, sociologie, psychologie, filozofie, etiky a logiky a náboženství.Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové tzv. celostátní podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy.Záměrem publikace je procvičit a otestovat znalosti získaných ve školách. Součástí titulu je i klíč.Na adrese www.didaktis.cz/portal je připravena elektronická verze tohoto titulu, kde si můžete nechat vyhodnotit své odpovědi. Zde se dozvíte i více o testovaném učivu, a to formou komentářů k nesprávně zodpovězeným otázkám. Získáte zde také analýzu učiva dané kapitoly s krátkým vyhodnocením.Kniha je přehledně zpracována do 10 celků dle vědních disciplin, které jsou dále členěny na menší podkapitoly.Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium společenských věd. Odmaturuj! ze společenských věd TESTY - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | Maturita | Edice Odmaturuj! za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Téměř 1000 testových úloh se zaměřuje na klíčové pojmy, definice a souvislosti následujících společenských věd: politologie, právo, mezinárodní vztahy, ekonomie, sociologie, psychologie, filozofie, etika, logika a teorie vědy a konečně i náboženství. Činí tak srozumitelnou a odborně přesnou formou, ve snaze nejen ověřit, ale současně i prohloubit pochopení problematiky na straně studentů. Koncepce učebnice je navíc vytvořena takovým způsobem, aby veškeré testované znalosti byly snadno dohledatelné v již připomínané kmenové učebnici Odmaturuj ze společenských věd. Odmaturuj! ze společenských věd - TESTY - Miloslava Blažková od authora Miloslava Blažková a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.