Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY?

Knihy

Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY?

Hodnocení: 1x
  • 4

Towards an Environmental Society? / Směrem k environmentální společnosti? – Concepts, Policies, Outcomes / Koncepty, zásady, výsledky - Eva Cudlínová, Miloslav Lapka. Jak je patrné ze samotného názvu této knihy, posun společnosti směrem k environmentálnímu myšlení a výsledkům je vekou otázkou. Před několika lety jsme ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY? koupíte i tady

Specifikace Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 193 Kč

Jak je patrné ze samotného názvu této knihy, posun společnosti směrem k environmentálnímu myšlení a výsledkům je vekou otázkou. Před několika lety jsme oslovili s touto otázkou kolegy z různých oborů, kteří podle našeho názoru mají co říci a jsou z různých center současného světa, tak aby se vytvořil malý model globální společnosti. Výsledkem diskuse je nakonec tato kniha. Posun k environmentální společnosti je zkoumán od teoretických myšlenek až po praktické výstupy a programy pro životní prostředí. V analýze » ... a dál?

Produkt Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY?

Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY? - parametry

Název produktu: Miloslav Lapka, Eva Cudlínová: TOWARDS AN ENVIRONMENTAL SOCIETY?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Towards an Environmental Society? / Směrem k environmentální společnosti? – Concepts, Policies, Outcomes / Koncepty, zásady, výsledky - Eva Cudlínová, Miloslav Lapka. Jak je patrné ze samotného názvu této knihy, posun společnosti směrem k environmentálnímu myšlení a výsledkům je vekou otázkou. Před několika lety jsme oslovili s touto otázkou kolegy z různých oborů, kteří podle našeho názoru mají co říci a jsou z různých center současného světa, tak aby se vytvořil malý model globální společnosti. Výsledkem diskuse je nakonec tato kniha. Posun k environmentální společnosti je zkoumán od teoretických myšlenek až po praktické výstupy a programy pro životní prostředí. V analýze současného stavu se objevují dvě hlavní témata - klimatická změna a zemědělství. Témata diskutovaná z mnoha stran a vnitřně logicky provázaná. Jak vypadá současný stav, se snaží popsat autoři z Kanady, Spojených států, Číny a Evropy. Ekonomické teorie, role informací, filozofické otázky etiky a vlastní vnímání environmentálního posunu samotnými obyvateli je rozvedením základních témat. Dochází tedy k posunu směrem k environmentální společnosti? Mnohostranný pohled ukazuje, jak je odpověď komplikovaná. Mnohem více vypovídá o nutnosti zapojení společnosti, společenských a humanitních věd do vztahu člověka k přírodě, než by dávala jednoznačné plus nebo mínus. Pozorný čtenář pozná, že nejde o vizionářské proklamace, co by se mělo dělat, ale o pokus popsat náš současný bouřlivě se měnící svět, který - ať chceme nebo ne - je stále závislý na stavu biosféry, na stavu ekosystémů, dnes možná více než kdykoli předtím. Towards an Environmental Society? / Směrem k environmentální společnosti? – Concepts, Policies, Outcomes / Koncepty, zásady, výsledky - Eva Cudlínová, Miloslav Lapka od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.