Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník

Knihy pro děti a mládež

Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník

Hodnocení: 1x
  • 4

Být vodníkem není jenom tak! Je pravda, že nemusíte mít doma pračku, ale nemůžete mít doma papouška ani akvárium, místo obýváku máte omývák a do toho vám voda každou chvíli něco zanese. Ještě horší je, když se zblázní porybný a nařídí hastrmanům, že smějí chytat ryby i pod vodou jenom na udici jako rybáři! A honí je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82464
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 7 Kč

Publikace: Člověk je usušený vodník - Miloš Kratochvíl. Vodníci v Čechách jsou! Nejen říční a rybniční, ale i namyšlení hastrmani přehradní, co bydlí ve vlnodrapech, a módní vodníci bazénoví, sedící na umělých vrbách u luxusních vil. A tak mají Zeleňákovi, poctivá hastrmanská rodina od Davle, starosti nejen s potrhle přísným porybným a hulákajícím kapitánem parníku Vyšehrad, ale hlavně s tím, aby se hastrmánek Dušan nechytil nějaké špatné vlny… Publikace: Člověk je usušený vodník - Miloš » ... a dál?

Produkt Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník

Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník - parametry

Název produktu: Miloš Kratochvíl: Člověk je usušený vodník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 7 Kč
Maximální cena: 10 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Být vodníkem není jenom tak! Je pravda, že nemusíte mít doma pračku, ale nemůžete mít doma papouška ani akvárium, místo obýváku máte omývák a do toho vám voda každou chvíli něco zanese. Ještě horší je, když se zblázní porybný a nařídí hastrmanům, že smějí chytat ryby i pod vodou jenom na udici jako rybáři! A honí je řekou v potápěčském obleku! Děsivější je snad už jen věčné hulákání kapitána výletního parníku Herkula Veselého, že jejich řeka je proti moři nudná! Hastrman Áda Zeleňák a jeho žena Boženka řeku milují a snaží se ze synka Dušana vychovat poctivého vodníka. Představa, že by se Dušan vzhlédl v namyšlených přehradních hastrmanech, co bydlí ve vlnodrapech, nebo se stal bazénovým hastrmanem a seděl u nějaké luxusní vily ve zlatozeleném fráčku na umělé vrbě, je děsí i ve snech... Autor : Miloš Kratochvíl, Kniha Člověk je usušený vodník je určena dětem předškolního věku. Vodníci v Čechách jsou. Nejenom říční a rybniční, ale také namyšlení hastrmani přehradní, kteří bydlí ve vlnodrapech. A také tu máme vodníky bazénové, ti sedí na umělých vrbách u luxusních vil. Zeleňákovi, poctivá hastrmánská rodina od Davle, má tedy starosti nejen s potrhle přísným porybným a hulákajícím kapitánem parníku Vyšehrad, avšak zejména s tím, aby se hastrmánek Dušan nechytil nějaké špatné vlny... Druh sortimentu : Kniha, Člověk je usušený vodník, Jazyk : Čeština, Počet stran : 16


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.