Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miloš Anděra, Antonín Bielich, Jan Hošek: Národní parky Evropy

Knihy naučná literatura

Miloš Anděra, Antonín Bielich, Jan Hošek: Národní parky Evropy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Národní parky Evropy - Miloš Anděra. První kompletní přehled národních parků Evropy. Naprosto ojedinělé dílo celoevropského významu. Základ tvoří ucelený přehled národních parků Evropy (celkem 380 parků ve 33 zemích), prezentovaných podle významu a rozsahu. Parky jsou v encyklopedii uspořádány podle států. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Miloš Anděra, Antonín Bielich, Jan Hošek: Národní parky Evropy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 874 Kč

První kompletní přehled národních parků Evropy. Naprosto ojedinělé dílo celoevropského významu. Základ tvoří ucelený přehled národních parků Evropy (celkem 380 parků ve 33 zemích), prezentovaných podle významu a rozsahu. Parky jsou v encyklopedii uspořádány podle států. Vlastnímu přehledu národních parků předchází úvodní kapitola, která nastiňuje historii a vývoj NP v Evropě. Součástí úvodní kapitoly je i přehledná mapa Evropy s vyznačením všech NP. U každého NP je uvedena základní charakteristika poloha, » ... a dál?

Produkt Miloš Anděra, Antonín Bielich, Jan Hošek: Národní parky Evropy

Miloš Anděra, Antonín Bielich, Jan Hošek: Národní parky Evropy - parametry

Název produktu: Miloš Anděra, Antonín Bielich, Jan Hošek: Národní parky Evropy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 874 Kč
Maximální cena: 1 779 Kč
Ušetríte až: 905 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Národní parky Evropy - Miloš Anděra. První kompletní přehled národních parků Evropy. Naprosto ojedinělé dílo celoevropského významu. Základ tvoří ucelený přehled národních parků Evropy (celkem 380 parků ve 33 zemích), prezentovaných podle významu a rozsahu. Parky jsou v encyklopedii uspořádány podle států. Vlastnímu přehledu národních parků předchází úvodní kapitola, která nastiňuje historii a vývoj NP v Evropě. Součástí úvodní kapitoly je i přehledná mapa Evropy s vyznačením všech NP. U každého NP je uvedena základní charakteristika - poloha, velikost a historie parku, popis zdejších přírodních úkazů, významné lokality vhodné k návštěvě atd., to vše doplněno schématickým znázorněním polohy parku v dané zemi a informační mapou národního parku (případně i logem příslušného národního parku), nechybí ani údaje o dostupnosti chráněného území, informačních střediscích a aktuální internetové kontakty na správy jednotlivých parků. Základním prostředkem k představení parku je bohatá a kvalitní fotografická výbava s rozmanitými náměty (celkové pohledy, detaily krajinných celků, interiéry typických či význačných ekosystémů, rostliny a živočichové, případně významné turistické a historické objekty v rámci parku). U některých národních parků jsou připojeny i různé zajímavosti týkající se přírodních poměrů (flóry, fauny, podnebí, geologie apod.), doplněné alternativně kromě fotografií i barevnými kresbami, schématy a grafy. Závěrečný oddíl je věnován stručnému přehledu dalších významných velkoplošných chráněných území Evropy, které nemají status NP, jsou však důležité z jiných důvodů. Publikace: Národní parky Evropy - Miloš Anděra. Kompletní encyklopedický průvodce - SLOVART - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 976 str. - ISBN: 978-80-7391-162-1 - Miloš AnděraKompletní encyklopedický průvodceSLOVART 2008Kniha, čeština, 976 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.