Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Míla Tomášová: Za čas a prostor

Knihy

Míla Tomášová: Za čas a prostor

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Eseje a duchovní příběhy. Druhé rozšířené vydání dnes již klasického díla české ezoterické literatury. V první části cyklu esejů a metapsychických příběhů najdete např. tato témata: Křesťanská mystika, Karmajóga, Ve znamení Panny, O stigmatizacích, Síla odevzdání, Co je nirvána, Intuice a vhled, Řetězová reakce a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Míla Tomášová: Za čas a prostor koupíte i tady

Specifikace Míla Tomášová: Za čas a prostor

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 272 Kč

Kniha vede žáky duchovních nauk k uskutečnění nejhlubšího vědomí za hranicí mysli jakožto základního životního principu a zdroje trvalého štěstí, je však také pomocníkem v nejrozmanitějších situacích života. První díl volné trilogie esejů a duchovních příběhů.Třetí, upravené vydání dnes již klasického díla české ezoterické literatury. Toto vydání obsahuje zcela novou 48 stránkovou fotopřílohu. (eseje a duchovní příběhy) ... a dál?

Produkt Míla Tomášová: Za čas a prostor

Míla Tomášová: Za čas a prostor - parametry

Název produktu: Míla Tomášová: Za čas a prostor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 272 Kč
Maximální cena: 331 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Eseje a duchovní příběhy. Druhé rozšířené vydání dnes již klasického díla české ezoterické literatury. V první části cyklu esejů a metapsychických příběhů najdete např. tato témata: Křesťanská mystika, Karmajóga, Ve znamení Panny, O stigmatizacích, Síla odevzdání, Co je nirvána, Intuice a vhled, Řetězová reakce a další. V knize Za čas a prostor píše autorka o jednom, co stále opakuje a připomíná: o jednotě a o možnosti lidské seberealizace v ní. Věří, že některý ze způsobů dosažení tohoto ideálu, které popisuje, vám bude blízký a pomůže nalézt zdroj lidského štěstí. Za čas a prostor - Míla Tomášová. Kniha vede žáky duchovních nauk k uskutečnění nejhlubšího vědomí za hranicí mysli jakožto základního životního principu a zdroje trvalého štěstí, je však také pomocníkem v nejrozmanitějších situacích života. První díl volné trilogie esejů a duchovních příběhů.Třetí, upravené vydání dnes již klasického díla české ezoterické literatury. Toto vydání obsahuje zcela novou 48 stránkovou fotopřílohu. Za čas a prostor - Míla Tomášová od nakladatelství Avatar v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Míla Tomášová. Třebaže hlavním tvůrčím záměrem byl úkol vést čtenáře k uskutečnění nejhlubšího vědomí za hranicí mysli jakožto základního životního principu a zdroje opravdového a trvalého štěstí, stala se tato kniha díky rozličným způsobům vnímání a interpretace jejích myšlenek pro mnohé čtenáře také laskavým průvodcem a věrným pomocníkem v nejrozmanitějších situacích a sférách života. Vázaná v plátně, 221 str.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.