Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba

Knihy

Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba

Hodnocení: 1x
  • 4

Erektilní dysfunkce a jejich léčba - Pohanka Michal, Stárka Luboslav. Monografie je precizní příručkou pro farmakoterapii poruch erekce. Čtenáře stručně seznamuje s moderní koncepcí fyziologie erekčního děje a patofyziologií erektilní dysfunkce, je vysvětlen diagnostický postup i diferenciální diagnostika. Samostatná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba koupíte i tady

Specifikace Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Monografie je precizní příručkou pro farmakoterapii poruch erekce. Čtenáře stručně seznamuje s moderní koncepcí fyziologie erekčního děje a patofyziologií erektilní dysfunkce, je vysvětlen diagnostický postup i diferenciální diagnostika. Samostatná kapitola je věnována vztahu erektilní dysfunkce k dalším významným poruchám, jako je např. spánková apnoe či inzulinova rezistence. Léčebné možnosti erektilní dysfunkce byly v poslední době obohaceny o nové medikamenty se specifickým účinkem na tuhost pohlavního údu při » ... a dál?

Produkt Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba

Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba - parametry

Název produktu: Michal Pohanka, Luboslav Stárka: Erektilní dysfunkce a jejich léčba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Erektilní dysfunkce a jejich léčba - Pohanka Michal, Stárka Luboslav. Monografie je precizní příručkou pro farmakoterapii poruch erekce. Čtenáře stručně seznamuje s moderní koncepcí fyziologie erekčního děje a patofyziologií erektilní dysfunkce, je vysvětlen diagnostický postup i diferenciální diagnostika. Samostatná kapitola je věnována vztahu erektilní dysfunkce k dalším významným poruchám, jako je např. spánková apnoe či inzulinova rezistence. Léčebné možnosti erektilní dysfunkce byly v poslední době obohaceny o nové medikamenty se specifickým účinkem na tuhost pohlavního údu při sexuálním vzrušení. Některé slibné přípravky jsou ve stadiu klinického vývoje. Předmluvu ke knize napsal doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. Erektilní dysfunkce a jejich léčba - Pohanka Michal, Stárka Luboslav od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Erektilní dysfunkce je porucha, která výrazně narůstá s věkem nebo může být i prvním příznakem vážnějších onemocnění, jako je např. diabetes. Snaha o léčbu tohoto příznaku má dlouhou historii a velmi širokou paletu více nebo méně účinných prostředků, ale farmakologická léčba se stala vysoce úspěšnou až zavedením inhibitorů fosfodiesterázy. Příčiny, diagnostika, farmakologická léčba a její nástrahy jsou předmětem této monografie, která je určena nejen odborníkům z řad urologů, andrologů, sexuologů, endokrinologů, ale také uživatelů, kteří o zvládnutí sexuálních obtíží usilují.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.