Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy

Učebnice/Odborná literatura

Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Moderní diagnostika a léčba. Děložní myomy představují významný zdravotní a ekonomický problém pro mnoho žen v souvislosti s vysokou a stoupající frekvencí tohoto onemocnění v populaci. Monografie představuje ucelený pohled na tuto problematiku a uvádí nové diagnostické a léčebné metody, které zásadně mění dosavadní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy koupíte i tady

Specifikace Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Kniha našich předních odborníků přináší čtenáři monograficky zpracované aktuální informace o problematice děložního myomu a zejména kompletní přehled diagnostických a léčebných výkonů, které již byly s úspěchem aplikovány v klinické praxi. Bohatě obrazově dokumentovaná monografie je určena především gynekologům a radiologům, ale poslední informace z epidemiologie, genetiky a histopatologie budou užitečné i pro lékaře jiných oborů. (moderní diagnostika a léčba) ... a dál?

Produkt Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy

Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy - parametry

Název produktu: Michal Mára, Zdeněk Holub: Děložní myomy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 420 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Moderní diagnostika a léčba. Děložní myomy představují významný zdravotní a ekonomický problém pro mnoho žen v souvislosti s vysokou a stoupající frekvencí tohoto onemocnění v populaci. Monografie představuje ucelený pohled na tuto problematiku a uvádí nové diagnostické a léčebné metody, které zásadně mění dosavadní zažitý algoritmus používaný v klinické praxi. Nové poznatky respektují přání pacientek postižených touto chorobou o zachování jejích reprodukčních schopností a zejména berou ohled na biologickou a duševní integritu těchto žen. Vzhledem k tomu, že onemocnění děložní myomatózou postihuje nejméně 30-40 % žen v reprodukčním věku, jde o problematiku z nejčastějších, kterou se zabývá každý gynekolog a která je spojena s vysokými ekonomickými náklady. Publikace je členěna do 4 základních částí: obecná část (epidemiologie, kauzalita, anatomie, histopatologie, zobrazovací metody, vztah k fertilitě), konzervativní a medikamentózní management, chirurgická léčba a radiologická léčba. V české literatuře toto téma není dosud v takové podobě a rozsahu zpracováno. Publikace: Děložní myomy - Moderní diagnostika a léčba - Mára Michal, Holub Zdeněk a kolektiv. Kniha našich předních odborníků přináší čtenáři monograficky zpracované aktuální informace o problematice děložního myomu a zejména kompletní přehled diagnostických a léčebných výkonů, které již byly s úspěchem aplikovány v klinické praxi. Bohatě obrazově dokumentovaná monografie je určena především gynekologům a radiologům, ale poslední informace z epidemiologie, genetiky a histopatologie budou užitečné i pro lékaře jiných oborů. Publikace: Děložní myomy - Moderní diagnostika a léčba - Mára Michal, Holub Zdeněk a kolektiv. GRADA - Jazyk: CZ - 240 str. - ISBN: 978-80-247-1854-5 - Kniha GRADAKniha, čeština, 240 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.