Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona

Učebnice/Odborná literatura

Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona - Michal Knecht . Kniha MERITUM Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona poskytuje poprvé od nabytí účinnosti nového stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu) poměrně komplexní soubor vzorů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81072

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona koupíte i tady

Specifikace Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 980 Kč

Publikace: MERITUM Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona - Michal Knecht. Kniha MERITUM Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona poskytuje poprvé od nabytí účinnosti nového stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu) poměrně komplexní soubor vzorů žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů v oblasti veřejného stavebního práva.Obsahuje vyplněné vzory žádostí podávaných v souvislosti s územním rozhodováním, povolováním staveb, užíváním a » ... a dál?

Produkt Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona

Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona - parametry

Název produktu: Michal Knecht: Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 980 Kč
Maximální cena: 1 205 Kč
Ušetríte až: 225 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona - Michal Knecht . Kniha MERITUM Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona poskytuje poprvé od nabytí účinnosti nového stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu) poměrně komplexní soubor vzorů žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů v oblasti veřejného stavebního práva. Obsahuje vyplněné vzory žádostí podávaných v souvislosti s územním rozhodováním, povolováním staveb, užíváním a odstraňováním staveb. Dále uvádí jednotlivé druhy rozhodnutí vydávaných stavebními úřady podle stavebního zákona, jednotlivé typy veřejnoprávních smluv uzavíraných podle stavebního zákona mezi stavebníky a stavebními úřady a jednotlivé druhy jiných úkonů podle stavebního zákona. Každý vzor je doplněn o přehledný a podrobný komentář, vysvětlení postupů stavebníků a stavebních úřadů a o související judikaturu a literaturu. Kniha tak bude užitečná jak pro laickou veřejnost, tak pro veřejnost odbornou, tedy zejména pracovníky obecných a speciálních stavebních úřadů a investorské i ostatní subjekty činné ve výstavbě. Publikace je orientována na každodenní praktické používání a reflektuje zkušenosti a poznatky autora z jeho působení ve veřejné správě. Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona - Michal Knecht od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.