Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil

Knihy naučná literatura

Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil

Hodnocení: 1x
  • 4

3x Ivan Vyskočil - Michal Čunderle, Přemysl Rut, Eva Slavíková. Tři studie tří pedagogů katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU spojuje téma "otce české ne/divadelní alternativy" Ivan Vyskočil. Přemysl Rut se zabývá třemi českými hamletovskými apokryfy, "jež daleko překročily obvyklé aktualizační a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil koupíte i tady

Specifikace Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Tři studie tří pedagogů katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU spojuje téma "otce české ne/divadelní alternativy" Ivan Vyskočil. Přemysl Rut se zabývá třemi českými hamletovskými apokryfy, "jež daleko překročily obvyklé aktualizační a parodické žertování": Urhamletem Miloše Rejnuše a Václava Renče, Vzpomínkou na Hamleta Oldřicha Daňka a ovšem Haprdánsem Ivana Vyskočila. Michal Čunderle analyzuje hereckou složku stejnojmenné inscenace Nedivadla a Eva Slavíková odvozuje psychosomatické » ... a dál?

Produkt Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil

Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil - parametry

Název produktu: Michal Čunderle, Eva Slavíková, Přemysl Rut: 3x Ivan Vyskočil
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

3x Ivan Vyskočil - Michal Čunderle, Přemysl Rut, Eva Slavíková. Tři studie tří pedagogů katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU spojuje téma "otce české ne/divadelní alternativy" Ivan Vyskočil. Přemysl Rut se zabývá třemi českými hamletovskými apokryfy, "jež daleko překročily obvyklé aktualizační a parodické žertování": Urhamletem Miloše Rejnuše a Václava Renče, Vzpomínkou na Hamleta Oldřicha Daňka a ovšem Haprdánsem Ivana Vyskočila. Michal Čunderle analyzuje hereckou složku stejnojmenné inscenace Nedivadla a Eva Slavíková odvozuje psychosomatické základy a souvislosti Vyskočilova herectví, pedagogiky a jeho uvažování vůbec. 3x Ivan Vyskočil - Michal Čunderle, Přemysl Rut, Eva Slavíková od nakladatelství Brkola v kategorii | | Divadlo, Film | Divadlo za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.