Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945

Knihy naučná literatura

Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Rasistický stát - Německo 1933-1945 - Burleigh Michael, Wippermann Wolfang. Nacistická restrukturalizace „třídní“ společnosti na základě rasové příslušnosti pohledem předních evropských historiků. V letech 1933 až 1945 se nacistický režim pokusil o restrukturalizaci „třídní“ společnosti na základě rasové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945 koupíte i tady

Specifikace Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

V letech 1933 až 1945 se nacistický režim pokusil o restrukturalizaci "třídní" společnosti na základě rasové příslušnosti. Kniha přibližuje ideje a práci institucí, které tuto snahu podporovaly a také odhaluje, jak nacistická politika ovlivňovala různé skupiny lidí, a to jak obětí, tak těch, kteří měli z dané situace prospěch. Autoři své dílo začínají diskuzí o původu nacistické rasové ideologie a potom demonstrují důkladnost a účelnost, s jakými byla uplatňována v oficiální politice. Nezabývají se pouze » ... a dál?

Produkt Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945

Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945 - parametry

Název produktu: Michael Burleigh, Wippermann Wolfang: Rasistický stát - Německo 1933-1945
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 428 Kč
Ušetríte až: 252 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Rasistický stát - Německo 1933-1945 - Burleigh Michael, Wippermann Wolfang. Nacistická restrukturalizace „třídní“ společnosti na základě rasové příslušnosti pohledem předních evropských historiků. V letech 1933 až 1945 se nacistický režim pokusil o restrukturalizaci „třídní“ společnosti na základě rasové příslušnosti. Kniha přibližuje ideje a práci institucí, které tuto snahu podporovaly a také odhaluje, jak nacistická politika ovlivňovala různé skupiny lidí, a to jak obětí, tak těch, kteří měli z dané situace prospěch. Autoři své dílo začínají diskuzí o původu nacistické rasové ideologie a potom demonstrují důkladnost a účelnost, s jakými byla uplatňována v oficiální politice. Nezabývají se pouze otázkou systematického pronásledování a likvidace Židů, kteří tvořili největší obětní skupinu nacismu, ale také osudem Romů a Sintiů, mentálně nemocných, „asociálů“ a homosexuálů. Nakonec se zaměřují na státní rasově motivovanou sociální politiku, která zasahovala do života každého německého „národního soudruha“. Hlavním cílem této politiky byla realizace rasově organizovaného státu a společnosti. Ve své knize dále dokládají, že „polykratický“ a chaotický charakter režimu, jak jej často současní historikové popisují, nezabraňoval nemilosrdné likvidaci jeho obětí a ani jí neomezoval. Třetí říše se zásadně lišila od všech ostatních totalitních režimů především svou všudypřítomnou rasovou politikou. Rasistický stát - Německo 1933-1945 - Burleigh Michael, Wippermann Wolfang od nakladatelství COLUMBUS HOLDINGS spol. s r.o. v kategorii Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.