Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Mezinárodní politologický ústa Politická ekonomie mezinárodních vztahů

Knihy naučná literatura

Mezinárodní politologický ústa Politická ekonomie mezinárodních vztahů

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Publikace: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - Vladan Hodulák;Oldřich Krpec. Politická ekonomie mezinárodních vztahů je společenskovědní disciplínou, která se snaží překonat některá omezení úzce vymezených vědních disciplín ekonomie a mezinárodních vztahů. Reaguje především na problémy s vysvětlením současné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Mezinárodní politologický ústa Politická ekonomie mezinárodních vztahů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 543 Kč

Politická ekonomie mezinárodních vztahů je společenskovědní disciplínou, která se snaží překonat některá omezení úzce vymezených vědních disciplín ekonomie a mezinárodních vztahů. Reaguje především na problémy s vysvětlením současné podoby mezinárodních ekonomických vztahů a jejich predikcí. V rámci analýzy se pokouší nejen kombinovat metody dvou zmíněných oborů, ale snaží se rovněž věnovat patřičnou pozornost historickému, ideovému a kulturnímu kontextu probíhajících dějů. Při zahrnutí mocenské analýzy a dalších » ... a dál?

Produkt Mezinárodní politologický ústa Politická ekonomie mezinárodních vztahů

Mezinárodní politologický ústa Politická ekonomie mezinárodních vztahů - parametry

Název produktu: Mezinárodní politologický ústa Politická ekonomie mezinárodních vztahů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 543 Kč
Maximální cena: 648 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - Vladan Hodulák;Oldřich Krpec. Politická ekonomie mezinárodních vztahů je společenskovědní disciplínou, která se snaží překonat některá omezení úzce vymezených vědních disciplín ekonomie a mezinárodních vztahů. Reaguje především na problémy s vysvětlením současné podoby mezinárodních ekonomických vztahů a jejich predikcí. V rámci analýzy se pokouší nejen kombinovat metody dvou zmíněných oborů, ale snaží se rovněž věnovat patřičnou pozornost historickému, ideovému a kulturnímu kontextu probíhajících dějů. Při zahrnutí mocenské analýzy a dalších klíčových politických proměnných a jejich patřičným propojením s možnostmi a omezeními ekonomických modelů je možné smysluplně analyzovat základní problémové oblasti disciplíny.,br> Jde zejména o mezinárodní obchodní a měnové režimy, proces tvorby zahraničních hospodářských politik, mezinárodní kapitálové a investiční toky, problematiku hospodářského rozvoje a integraci světové ekonomiky (globalizaci). Publikace: Politická ekonomie mezinárodních vztahů - Vladan Hodulák;Oldřich Krpec.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.