Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...

Knihy

Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření. Obsah publikace je určen strukturou a hloubkou znalostí vyžadovaných při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 147 Kč

Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření. Obsah publikace je určen strukturou a hloubkou znalostí vyžadovaných při studiu středně pokročilého kursu mikroekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Struktura koresponduje se strukturou zkouškových otázek z mikroekonomie: první část je věnována » ... a dál?

Produkt Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...

Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko... - parametry

Název produktu: Melandrium Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáko...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace nabízí přehled základních otázek středně pokročilého kursu mikroekonomie, určeného pro studenty inženýrského (resp. magisterského) stupně studia na vysokých školách ekonomického zaměření.

Obsah publikace je určen strukturou a hloubkou znalostí vyžadovaných při studiu středně pokročilého kursu mikroekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Struktura koresponduje se strukturou zkouškových otázek z mikroekonomie: první část je věnována principům rozhodování jednotlivců a formování poptávky, druhá část principům rozhodování firem a formování nabídky a modelům jednotlivých tržních struktur. Další část je věnována trhům výrobních faktorů a poslední část všeobecné rovnováze, tržním selháním a úloze státu.

Publikace není koncipována tak, aby umožnila pochopení základních otázek mikroekonomie bez předběžného hlubšího studia; neobsahuje zevrubný výklad základních pojmů a souvislostí. Její prostudování má pouze umožnit utřídění a zopakování poznatků získaných předchozím studiem. Autoři:

doc. PhDr. Libuše Macáková, CSc.

prof. Ing. Jindřich Soukup, CSc.

Ing. Jana Soukupová, CSc.

Ing. Marta Nečadová, Ph.D. z katedry mikroekonomie Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze 4. vydání, 2003

brož., 148 x 210 mm, str. 239ání Publikace: Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáková Libuše. Z obsahu: 1) Základní východiska teorie spotřebitele 2) Optimum

spotřebitele 3) Vliv důchodu spotřebitele na poptávku 4) Vliv ceny

statku na poptávané množství, ... Publikace: Mikroekonomie. Repetitorium, středně pokročilý kurs - Macáková Libuše.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.