Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen MAXIM Velké depo s dveřmi

Hračky

MAXIM Velké depo s dveřmi

Hodnocení: 1x
  • 4

OtevĹ™ete dveĹ™e, probuÄŹte lokomotivy do novĂ©ho dne a do dalších tvĹŻrÄŤĂ­ch her s vláčky. VelkĂ© depo má pÄ›t mĂ­st pro parkovánĂ­ mašinek nebo cokoliv jinĂ©ho co potĹ™ebuje odpoÄŤĂ­vat. VĂ˝hybka s pÄ›ti vĂ˝jezdy umoĹľĹuje kaĹľdĂ©mu malĂ©mu inĹľenĂ˝rovi pohodlnĂ˝ vjezd i vĂ˝jezd mašinek na volná mĂ­sta v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.866
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MAXIM Velké depo s dveřmi koupíte i tady

Specifikace MAXIM Velké depo s dveřmi

Kategorie Hračky
Výrobce Maxim
Nejnižší cena 599 Kč

Maxim Velké depo s dveřmi Otevřete dveře, probuďte lokomotivy do nového dne a do dalších tvůrčích her s vláčky. Velké depo má pět míst pro parkování mašinek nebo cokoliv jiného co potřebuje odpočívat. Výhybka s pěti výjezdy umožňuje každému malému inženýrovi pohodlný vjezd i výjezd mašinek na volná místa v depu. Veliké depo dává vláčkům velikou domovskou základnu, kde se setkávají, vyprávějí si zážitky z dalekých cest a kam spěchají, když je přepadne velký liják. Ťuky . . ťuk . . mohu dál? » ... a dál?

Produkt MAXIM Velké depo s dveřmi

MAXIM Velké depo s dveřmi - parametry

Název produktu: MAXIM Velké depo s dveřmi
Výrobce: Maxim
Minimální cena: 599 Kč
Maximální cena: 969 Kč
Ušetríte až: 370 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

OtevĹ™ete dveĹ™e, probuÄŹte lokomotivy do novĂ©ho dne a do dalších tvĹŻrÄŤĂ­ch her s vláčky. VelkĂ© depo má pÄ›t mĂ­st pro parkovánĂ­ mašinek nebo cokoliv jinĂ©ho co potĹ™ebuje odpoÄŤĂ­vat. VĂ˝hybka s pÄ›ti vĂ˝jezdy umoĹľĹuje kaĹľdĂ©mu malĂ©mu inĹľenĂ˝rovi pohodlnĂ˝ vjezd i vĂ˝jezd mašinek na volná mĂ­sta v depu. VelikĂ© depo dává vláčkĹŻm velikou domovskou základnu, kde se setkávajĂ­, vyprávÄ›jĂ­ si zážitky z dalekĂ˝ch cest a kam spÄ›chajĂ­, kdyĹľ je pĹ™epadne velkĂ˝ liják. Ťuky . . ĹĄuk . . mohu dál?RozmÄ›r 43x30x17 cmVláčkodráhy a doplĹky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dĹ™evÄ›nĂ˝mi vláčkodráhami na trhu.VhodnĂ© pro dÄ›ti od 3 let, obsahuje malĂ© části. Maxim Velké depo s dveřmi Otevřete dveře, probuďte lokomotivy do nového dne a do dalších tvůrčích her s vláčky. Velké depo má pět míst pro parkování mašinek nebo cokoliv jiného co potřebuje odpočívat. Výhybka s pěti výjezdy umožňuje každému malému inženýrovi pohodlný vjezd i výjezd mašinek na volná místa v depu. Veliké depo dává vláčkům velikou domovskou základnu, kde se setkávají, vyprávějí si zážitky z dalekých cest a kam spěchají, když je přepadne velký liják. Ťuky . . ťuk . . mohu dál? Rozměr 43x30x17 cm Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino, Heros, Thomas aj.). Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.