Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen MAXDORF Schizofrenie a její léčba

Učebnice/Odborná literatura

MAXDORF Schizofrenie a její léčba

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Schizofrenie a její léčba - Eva Češková . Schizofrenie je onemocnění, které je laickou veřejnosti považováno za katastrofické, podobně na toto onemocnění nahlíží i řada lékařů somatických oborů. Situace se však již poněkud změnila. Pokrok byl učiněn hlavně v léčbě schizofrenie, nadějné jsou i nové pomocné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace MAXDORF Schizofrenie a její léčba

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Schizofrenie je onemocnění, které je laickou veřejnosti považováno za katastrofické, podobně na toto onemocnění nahlíží i řada lékařů somatických oborů. Situace se však již poněkud změnila. Pokrok byl učiněn hlavně v léčbě schizofrenie, nadějné jsou i nové pomocné metody (zobrazování mozku, psychoendokrinologické parametry). Nemocní se v počáteční fázi onemocnění obrací nejčastěji na lékaře prvního kontaktu. Proto je nezbytné, aby praktičtí lékaři poznali psychotické projevy a při nespecifických iniciální » ... a dál?

Produkt MAXDORF Schizofrenie a její léčba

MAXDORF Schizofrenie a její léčba - parametry

Název produktu: MAXDORF Schizofrenie a její léčba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 228 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Schizofrenie a její léčba - Eva Češková . Schizofrenie je onemocnění, které je laickou veřejnosti považováno za katastrofické, podobně na toto onemocnění nahlíží i řada lékařů somatických oborů.

Situace se však již poněkud změnila. Pokrok byl učiněn hlavně v léčbě schizofrenie, nadějné jsou i nové pomocné metody (zobrazování mozku, psychoendokrinologické parametry). Nemocní se v počáteční fázi onemocnění obrací nejčastěji na lékaře prvního kontaktu. Proto je nezbytné, aby praktičtí lékaři poznali psychotické projevy a při nespecifických iniciální příznacích pomýšleli na možnost schizofrenní poruchy. Praktičtí lékaři tvoří významnou část odborníků, která může přispět k destigmatizaci psychiatrie. Kniha je určena hlavně pro lékaře nepsychiatry s cílem rychlé orientace v nových poznatcích o schizofrenii a její léčbě. Kniha je určena nepsychiatrickým lékařům, především praktickým. Publikace: Schizofrenie a její léčba - Eva Češková . Eva ČeškováMAXDORF, edice Farmakoterapie pro praxiKniha, čeština, 104 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.