Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Martina Drijverová: Příšerné bytosti žijící ve vodě - Martina Drijverová

Knihy

Martina Drijverová: Příšerné bytosti žijící ve vodě - Martina Drijverová

Hodnocení: 1x
  • 4

Mořští hadi, zlosyn, bídák, ryba-ostrov, ale i mořský muž, mořská panna a desítky dalších podivných tvorů. Příšerné bytosti žijící ve vodě (Martina Drijverová; Vojtěch Otčenášek) …protože v nich se skrývají… příšerné bytosti! Co číhá ve vodě? Mořští hadi, zlosyn, bídák, ryba-ostrov, ale i mořský muž, mořská panna a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88859
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Martina Drijverová: Příšerné bytosti žijící ve vodě - Martina Drijverová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 159 Kč

Mořští hadi, zlosyn, bídák, ryba-ostrov, ale i mořský muž, mořská panna a desítky dalších podivných tvorů. Příšerné bytosti žijící ve vodě (Martina Drijverová; Vojtěch Otčenášek) …protože v nich se skrývají… příšerné bytosti! Co číhá ve vodě? Mořští hadi, zlosyn, bídák, ryba-ostrov, ale i mořský muž, mořská panna a desítky dalších podivných tvorů. Jak vypadají? Jak žijí? Čím mohou lidem uškodit? A hlavně: jak se chovat při setkání s nimi? Jak se jim vyhnout, jak se bránit, jak si zachránit život… Formát: 170 x » ... a dál?

Produkt Martina Drijverová: Příšerné bytosti žijící ve vodě - Martina Drijverová

Martina Drijverová: Příšerné bytosti žijící ve vodě - Martina Drijverová - parametry

Název produktu: Martina Drijverová: Příšerné bytosti žijící ve vodě - Martina Drijverová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mořští hadi, zlosyn, bídák, ryba-ostrov, ale i mořský muž, mořská panna a desítky dalších podivných tvorů. Příšerné bytosti žijící ve vodě (Martina Drijverová; Vojtěch Otčenášek) …protože v nich se skrývají… příšerné bytosti! Co číhá ve vodě? Mořští hadi, zlosyn, bídák, ryba-ostrov, ale i mořský muž, mořská panna a desítky dalších podivných tvorů. Jak vypadají? Jak žijí? Čím mohou lidem uškodit? A hlavně: jak se chovat při setkání s nimi? Jak se jim vyhnout, jak se bránit, jak si zachránit život… Formát: 170 x 245 x 10 mm Počet stran: 66


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.