Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny)

Próza - beletrie

Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny)

Hodnocení: 1x
  • 4

Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - Martin George R. R.. Píseň ledu a ohně, kniha čtvrtá. Po staletích krutých zápasů a osudových zrad se sedm mocností vládnoucích jedné říši navzájem zdecimovalo natolik, že jim nezbývá než nyní žít v tísnivém příměří. Nebo to tak alespoň vypadá... ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81504
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny) koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny)

  • 4

Renda81, 25. listopadu 2015

Jako vždy perfektní, nemůžu se dočkat až se vrhnu na 5 díl ale......Začínám už být trochu unavená ze zbytečných kapitol a řečí které trvají přes deset stran. Asi už mě lehce začíná chytat ten KRIZOVÝ BOD který dopadne na každého čtenáře po přečtení 3 tisíců stránek a 50 milionů postav :-)


Specifikace Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 378 Kč

Dostupné aj v atraktívnej kolekcii za výhodnú cenu! Po staletích krutých zápasů a osudových zrad se sedm mocností vládnoucích jedné říši navzájem zdecimovalo natolik, že jim nezbývá než nyní žít v tísnivém příměří. Nebo to tak alespoň vypadá... Pár jedinců si stále ještě dělá nárok na kdysi zoufale žádaný "Železný trůn", ale jsou příliš slabí nebo vzdálení, než aby se jim to mohlo podařit. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe... Avšak jako v dohře jakéhokoli vrcholného zápasu netrvá dlouho, » ... a dál?

Produkt Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny)

Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny) - parametry

Název produktu: Martin George R. R.: Píseň ledu a ohně - Hostina pro vrány, díl 4 (Hra o trůny)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 378 Kč
Maximální cena: 692 Kč
Ušetríte až: 314 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - Martin George R. R.. Píseň ledu aohně, kniha čtvrtá. Po staletích krutých zápasů aosudových zrad se sedm mocností vládnoucích jedné říši navzájem zdecimovalo natolik, že jim nezbývá než nyní žít vtísnivém příměří. Nebo to tak alespoň vypadá... Pár jedinců si stále ještě dělá nárok na kdysi zoufale žádaný "Železný trůn", ale jsou příliš slabí nebo vzdálení, než aby se jim to mohlo podařit. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe... Avšak jako vdohře jakéhokoli vrcholného zápasu netrvá dlouho, azačnou shromažďovat zrádci, psanci, odpadlíci amrchožrouti, hašteřící se nad kostmi mrtvých anad kořistí přeživších. Stím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině zpopele, se vSedmi královstvích rodí nové intriky avznikají nebezpečné aliance, zatímco ze zlověstného soumraku minulých zápasů achaosu se vynořují překvapivé postavy. Je to čas, kdy se moudří actižádostiví, ale izrádní asilní snaží pomocí svých schopností, moci amagie přežít kruté astrašlivé časy, jež nastaly. Je to čas, kdy se lidé prostí iurození, bojovníci ičarodějové, úkladní vrazi imudrcové dávají dohromady asnaží se bojovat osvé místo na zemi asvé životy. Protože na hostině pro vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije. Hostina pro vrány - Píseň ledu a ohně 4 - Martin George R. R. od nakladatelství Talpress v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.