Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows

Učebnice/Odborná literatura

Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows - Mark Friedman;Microsoft Windows Pe. Tuto knihu nabízíme samostatně bez CD za speciální cenu. Pokud máte zájem i o CD, objednejte si celé balení knih K1190 Resource Kit pro Win Server 2003. Praktické postupy pro řízení a vylaďování výkonu, jimiž dosáhnete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82296

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows koupíte i tady

Specifikace Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 473 Kč

Praktické postupy pro řízení a vylaďování výkonu, jimiž dosáhnete optimální rychlosti a spolehlivosti systému. Tuto knihu nabízíme samostatně bez CD za speciální cenu. Pokud máte zájem i o CD, objednejte si celé balení knih Microsoft Windows Server 2003. Titul obsahuje:Metody pro včasné odhalení hrozících problémů.Principy sledování výkonu a vzniku problémů: teorie front, Littlův zákon, úzká hrdla aj.Sledování využívání hardwaru (procesoru, disků, paměti), sítě, operačního systému, služeb, serverových subsystémů » ... a dál?

Produkt Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows

Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows - parametry

Název produktu: Mark Friedman, Microsoft Windows Pe: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 473 Kč
Maximální cena: 727 Kč
Ušetríte až: 254 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows - Mark Friedman;Microsoft Windows Pe. Tuto knihu nabízíme samostatně bez CD za speciální cenu. Pokud máte zájem i o CD, objednejte si celé balení knih K1190 Resource Kit pro Win Server 2003. Praktické postupy pro řízení a vylaďování výkonu, jimiž dosáhnete optimální rychlosti a spolehlivosti systému. Metody pro včasné odhalení hrozících problémů. - Principy sledování výkonu a vzniku problémů: teorie front, Littlův zákon, úzká hrdla aj. - Sledování využívání hardwaru (procesoru, disků, paměti), sítě, operačního systému, služeb, serverových subsystémů (zabezpečení, souborů, tisku, webového publikování, databází, odesílání zpráv) i specifických aplikačních procesů - Techniky sběru výkonnostních dat pomocí statistických, trasovacích a dalších nástrojů (Performance, Task Manager, Microsoft Event Tracing for Windows, Network Monitor, Windows System Resources Manager aj.) - Sledování událostí a testování zátěže pomocí Performance Monitoru - Nastavení záznamových protokolů, výstrah a zpráv - Zavedení proaktivních metod pro předvídání možných problémů - Interpretace klíčových identifikátorů výkonu a analýza úzkých míst - Použití základních výkonnostních dat při řešení problémů a plánování kapacity - Diagnostika a řešení obvyklých problémů s výkonem - Ukázkové automatizované procedury pro detekci a odhalování řady výkonových problémů - Pro pokročilé: skriptování System Monitoru a jeho začlenění do vlastních aplikací pro automatizaci práce, tisk výkonnostních grafů, vytváření vlastních monitorů výkonu apod. Publikace: Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows - Mark Friedman;Microsoft Windows Pe.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.