Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít...

Próza - beletrie

Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít...

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít... - Zvěřina Vojtěch, Audy Marek. Pozoruhodný cestopis popisující dvě dobrodružné výpravy, jejichž cílem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. Nezaznamenává jen putování do míst, kam se příliš mnoho turistů nevydává, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81487

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít... koupíte i tady

Specifikace Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít...

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 79 Kč

Pozoruhodný cestopis popisující dvě dobrodružné výpravy, jejichž cílem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. Nezaznamenává jen putování do míst, kam se příliš mnoho turistů nevydává, kombinované s atraktivním sportovním zážitkem, ale přináší i poučení lidem, kteří by podobnou výpravu chtěli podniknout. Cesta na Jenisej je skvělým čtením i inspirací pro všechny cestovatele, dobrodruhy i vodáky. ... a dál?

Produkt Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít...

Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít... - parametry

Název produktu: Marek Audy, Vojtěch Zvěřina: Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 186 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít... - Zvěřina Vojtěch, Audy Marek. Pozoruhodný cestopis popisující dvě dobrodružné výpravy, jejichž cílem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. Nezaznamenává jen putování do míst, kam se příliš mnoho turistů nevydává, kombinované s atraktivním sportovním zážitkem, ale přináší i poučení lidem, kteří by podobnou výpravu chtěli podniknout. Cesta na Jenisej je skvělým čtením i inspirací pro všechny cestovatele, dobrodruhy i vodáky. Cesta na Jenisej - ... nutný je věřit a strašlivě chtít... - Zvěřina Vojtěch, Audy Marek od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Skupina moravských vodáků podnikla dvě výpravy, jejichž účelem bylo splutí horního toku Jeniseje, nejvodnatějšího toku Ruska a symbolu Sibiře. První expedice v roce 2006 pro nepřízeň počasí až k Jeniseji nedošla a náhradou sjela řeky Tisa a Irkut, druhý pokus v roce 2007 byl úspěšný. V knize autoři líčí, jak probíhala cesta na Sibiř, popisují svoje kontakty s domorodými Burjaty i divokou krásu Východního Sajanu. K Jeniseji jeli na koních, postavili si originální plavidla a podařilo se jim splnit si vodácký sen. Jejich líčení, které může být inspirací pro každého, kdo miluje dobrodružné cestování, doprovázejí fantastické fotografie z míst, která jsou turistům stále víceméně neznámá.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.