Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Mantak Chia: Kosmická detoxikace

Knihy naučná literatura

Mantak Chia: Kosmická detoxikace

Hodnocení: 1x
  • 4

Taoistickým mistrům je již dlouho známo, že lidské tělo má vrozenou schopnost uzdravovat samo sebe. Tato jeho schopnost je však oslabována toxiny, které přijímáme společně s potravou, a energetickými bloky, jež pramení z nemocí a překážek v našem životě. V důsledku těchto bloků se z přirozené řeky energie našeho těla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mantak Chia: Kosmická detoxikace koupíte i tady

Specifikace Mantak Chia: Kosmická detoxikace

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 228 Kč

Majster Mantak Chia a William U. Wei vás v tejto knihe zoznámi s detoxikačnými a omladzujúcimi postupmi taoistických mudrcov a ukážu vám, ako znovu aktivovať sebaliečivé schopnosti vášho tela pomocou postupného a bezpečného vylučovania nahromadených toxínov prostredníctvom pôstu, monodiét a prečisťovaním deviatich telesných otvorov. S využitím techník automasáže čchi, liečivých zvukov a prírodných a bylinných receptov vám autori vysvetlia, ako zharmonizovať prečistiť vnútorné prostredie tela pomocou výplachov » ... a dál?

Produkt Mantak Chia: Kosmická detoxikace

Mantak Chia: Kosmická detoxikace - parametry

Název produktu: Mantak Chia: Kosmická detoxikace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Taoistickým mistrům je již dlouho známo, že lidské tělo má vrozenou schopnost uzdravovat samo sebe. Tato jeho schopnost je však oslabována toxiny, které přijímáme společně s potravou, a energetickými bloky, jež pramení z nemocí a překážek v našem životě. V důsledku těchto bloků se z přirozené řeky energie našeho těla stává znečištěná a stojatá bažina, která je příčinou degenerativních onemocnění a předčasného stárnutí. Mistr Mantak Chia a William U. Wei vás v této knize seznámí s detoxikačními a omlazujícími postupy taoistických mudrců a ukáží vám, jak znovu aktivovat sebeléčivé schopnosti vašeho těla pomocí postupného a bezpečného vylučování nahromaděných toxinů prostřednictvím půstu, monodiet a pročišťování devíti tělesných otvorů. S využitím technik automasáže čchi, léčivých zvuků a přírodních a bylinných receptů na posílení a očistu každého z devíti otvorů, vám autoři vysvětlí, jak zharmonizovat a pročistit vnitřní prostředí těla pomocí výplachů střev, zásadotvorných a kyselinotvorných potravin, urinoterapie, kartáčování kůže zasucha, ušních svící a energizované vody. Kniha dále obsahuje 14denní program celkové očisty těla, v němž se naučíte postupy, díky kterým bude řeka energie vašeho těla volně a zdravě proudit. Uvedené postupy současně připraví vaše tělo na další, vyšší stupeň taoistických cvičení a rovněž vám pomohou uzdravit vaše emoční a duchovní tělo.   MANTAK CHIA je žákem několika taoistických mistrů. V roce 1979 založil Univerzální systém léčivého Taa. Vyškolil desetitisíce studentů z celého světa a každoročně pořádá semináře a přednášky. Je ředitelem výcvikového centra The Tao Garden Integrative Medicine Health Spa and Resort v severním Thajsku a autorem dvaceti pěti knih, včetně bestsellerů Sexuální reflexologie, Vnitřní úsměv a Taoistická cesta omlazení.   WILLIAM U. WEI je vedoucím instruktorem Univerzálního systému léčivého Taa, který začal studovat u mistra Mantaka Chia na počátku 80. let 20. století a společně s ním vyučoval ve více než 30 zemích světa. Je spoluautorem knihy Sexuální reflexologie. Žije v Milwaukie v Oregonu. Majster Mantak Chia a William U. Wei vás v tejto knihe zoznámi s detoxikačnými a omladzujúcimi postupmi taoistických mudrcov a ukážu vám, ako znovu aktivovať sebaliečivé schopnosti vášho tela pomocou postupného a bezpečného vylučovania nahromadených toxínov prostredníctvom pôstu, monodiét a prečisťovaním deviatich telesných otvorov. S využitím techník automasáže čchi, liečivých zvukov a prírodných a bylinných receptov vám autori vysvetlia, ako zharmonizovať prečistiť vnútorné prostredie tela pomocou výplachov čriev, zásadotvorných a kyselinotvorných potravín, urinoterapie, kefovanie kože zasucha, ušných sviec a energizované vody. Kniha ďalej obsahuje 14-dňový program celkovej očisty tela, v ktorom sa naučíte postupy, vďaka ktorým bude rieka energia vášho tela na ďalší, vyšší stupeň taoistických cvičení a tiež vám pomôžu uzdraviť vaše emočné a duchovné telo. Publikace: KOSMICKÁ DETOXIKACE - Chia Mantak.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.