Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Louis Corman: Tváře a charaktery

Knihy

Louis Corman: Tváře a charaktery

Hodnocení: 1x
  • 4

Tváře a charaktery - Louis Corman. Tato kniha je výsledkem dlouholetého snažení francouzského psychologa Luise Cormana, který věnoval skoro padesát let své odborné činnosti nalézání vztahů mezi podobou člověka a jeho povahovými vlastnostmi. V knize seznamuje čtenáře se svými výsledky a dává i praktické návody na to, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Louis Corman: Tváře a charaktery koupíte i tady

Specifikace Louis Corman: Tváře a charaktery

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 222 Kč

Tato kniha je výsledkem dlouholetého snažení francouzského psychologa Luise Cormana, který věnoval skoro padesát let své odborné činnosti nalézání vztahů mezi podobou člověka a jeho povahovými vlastnostmi. V knize seznamuje čtenáře se svými výsledky a dává i praktické návody na to, jak poznat vlastnosti jedince podle jeho podoby. Kniha obsahuje přes 300 různých portrétů, na kterých autor ukazuje použití svých zásad v praxi. Jestliže se chcete při setkání s neznámými lidmi rychle orientovat v tom jaký kdo je, tato » ... a dál?

Produkt Louis Corman: Tváře a charaktery

Louis Corman: Tváře a charaktery - parametry

Název produktu: Louis Corman: Tváře a charaktery
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 222 Kč
Maximální cena: 307 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tváře a charaktery - Louis Corman. Tato kniha je výsledkem dlouholetého snažení francouzského psychologa Luise Cormana, který věnoval skoro padesát let své odborné činnosti nalézání vztahů mezi podobou člověka a jeho povahovými vlastnostmi. V knize seznamuje čtenáře se svými výsledky a dává i praktické návody na to, jak poznat vlastnosti jedince podle jeho podoby. Kniha obsahuje přes 300 různých portrétů, na kterých autor ukazuje použití svých zásad v praxi. Jestliže se chcete při setkání s neznámými lidmi rychle orientovat v tom jaký kdo je, tato kniha by vám mohla pomoci. Tváře a charaktery - Louis Corman od nakladatelství Stratos v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Valdová Dalimila. Regresní terapie, vycházející z hlubinné abreaktivní psychoterapie, umožňuje nacházet a zpracovávat příčiny fyzických i psychických problémů, jimiž lidé trpí, a vracet jim zdraví. Psychoterapie nevyžaduje užívání žádných psychofarmak a vzhledem k tomu, že je schopna jít daleko do minulosti, umožňuje nalézat a zpracovat příčiny, k nimž se jiné, konzervativní psychoterapeutické postupy vůbec nedostanou. Kniha obsahuje řadu příkladů z praxe, které velice názorně možnosti hlubinná abreaktivní Toto dílo Louise Cormana je výsledkem studií, kterým se věnoval téměř padesát let. Zabýval se v nich vztahy mezi podobou člověka a jeho osobnostními rysy. Nauku, která sa těmito vztahy zabýva, nazval morfopsychologií. V této knize nás s ní seznamuje a objasňuje její pravidla. Také ukazuje, že znalost těchto zákonitostí je velmi dobře využitelná v praxi, která umožňuje poznání osobnosti jedince na základě studia jeho podoby.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.